IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Rebeli“ nám stále chýbajú

NAHĽAD 2016

Brazílsky video a YouTube kanál  „Pipocando“, ktorý má takmer dva milióny predplatiteľov urobil zoznam ôsmich mexických telenoviel, ktorým chýba v Brazílii povolenie na vysielanie, no stále fanúšikom chýbajú.

Ak ste si mysleli, že sa tam dostal aj tínedžerský seriálRebeli“, mali ste pravdu! Aj napriek tomu, že sa vysielal na stanici SBT, v zozname si našiel svoje miesto.

„A teraz je tu niečo, čo sa odohrávalo na škole v rozpätí rokov 2005 – 2008 (v Brazílii). Pravdepodobne už viete, že ide o „Rebeli“. Táto telenovela poznačila detstvo celej generácií ľudí; v Mexiku mala premiéru v roku 2004, v Brazílii až v roku 2005 a rozpráva príbeh študentov prestížnej školy. Vznikla v nej aj malá skupina tvorená Robertou a jej spoločníkmi, ktorí vďaka niečomu, čo ich spájalo prekonali všetky svoje spory – vďaka láske k hudbe… A RBD je predchodcom vlastne Glee.“

Dvaja YouTuberi spomenuli aj to, žeRebeli“ vznikli vďaka argentínskemu seriáluRebelde Way“. Taktiež nezabudli ani na remake seriálu z roku 2011-2012.

6:27

Okrem telenovely pre mladých, „Rebeli“ sa do zoznamu dostali aj telenovely ako Maria de la Barrio, Marimar, Carrossel, Señorita Maestra, Carinha de Anjo, Cumplices de um resgate, Alegrifes y Rabujos a A Usurpadora.

Avšak pozor! Vyzerá to tak, že Brazílčania si už čoskoro budú môcť milovaných rebelov pozrieť. Nový online portál WEBTV Progresso totiž oznámil, že na ňom budú Rebeli debutovať !

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz