IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Rebeli sa neustále podporujú

Od skončenia nakrúcania úspešného seriálu „Rebeli“ ubehlo už 12 rokov, no mnohí z hercov si tam našli dobrých, možno aj najlepších, priateľov a mnohé z týchto kamarátstiev trvajú ešte stále.

 

Aj keď fanúšikov najviac tešia ich spoločné fotografie či už z náhodných alebo naplánovaných stretnutí hercov so seriálu, vždy poteší aj to, keď si svoju lásku a podporu jeden druhému ukážu prostredníctvom sociálnych sieti. V poslednej dobe sme mohli často vidieť, že ex-členovia RBD si komentujú fotografie, či už to bola Maite, ktorá bola unesená synčekom Poncha,Christian, ktorý dal jasne najavo, že sa teší z narodenia Manuelita, a taktiež  Anahí a Christian si nedávno zaspomínali na svoje dospievanie. 

 

Dobré vzťahy medzi sebou udržiavajú aj ostatní herci zo seriálu, ktorí si taktiež veľmi často „lajkujú“ fotografie na „Instagrame“ .  Vďaka tomu môžeme vidieť, že aj keď sa stále nestretávajú, navzájom sa sledujú a preukazujú si svoju lásku a podporu.

Sol de la Riva, ktorú stvárnila Maria Fernanda Malo, známa ako Fuzz, nebola v seriály veľmi obľúbená, no s Robertou vychádzala celkom dobre. No ešte lepší vzťah majú tieto herečky v reálnom živote, čo dokazuje aj to, že Fuzz celkom často lajkuje fotky Dulce. 

Dulcine fotky sa páčia aj jej cicuške José, teda Zoraide Goméz.

To, že Dulce a Christian sa majú veľmi radi je určite všetkým jasné, veď už po druhýkrát si ho pozvala na svoj koncert. Jedna z fotiek, ktorú nedávno pridala Dulce sa Chrisovi páči.

Pekný vzťah s herečkami Fuzz a Zoraidou dokazuje aj Dulce, ktorá lajkuje fotky aj im. 

Podporu od svojich ex-kolegov má aj Anahí, ktorá pred nedávnom pridala ďalšiu krásnu fotku. Ňou ostala očarená najlepšia kamarátka Mii, Vico, teda Angelique Boyer, a taktiež strýko jej synčeka, Christian.

Christian podporuje aj ďalších svojich ex-kolegov z RBD. Začiatkom februára Poncho pridal fotografiu zo zákulisia, kedy sa hral na redaktora, a pred pár dňami Maite zdieľala motivačný citát. Obe tieto fotky sa páčili Chrisovi.

Tento štvrtok sa Christian objavil na akcii spoločnosti Glamour, „Premios Belleza Glamour“ , odkiaľ pridal jednu fotografiu a tú mu lajkla Fernanda Polin, protivná Raquel z Rebelov.

A najlepšia priateľka Raquel, Michelle, nedávno pridala fotku so svojim manželom, na ktorej ukazuje svoje veľké tehotenské bruško. Fotka sa páčila aj Zoraide Goméz (José) , ktorá jej bola družičkou na svadbe.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz