IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Rebeli“ už v roku 2017?

183NAHĽAD 2016

Zdá sa, že to, čo sme donedávna pokladali z sen sa teraz skutočne splní. Známy mexický časopis „TV Notas“ totiž prišiel s informáciou, že televízna spoločnosť „Televisa“ momentálne presviedča členov svetového fenoménu RBD k pripojeniu sa k natáčaniu pokračovania slávneho seriálu „Rebeli“, ktoré by sa malo uskutočniť už budúci rok.

Táto informácia všetkých fanúšikov skupiny poriadne zaskočila a zároveň aj milo prekvapila, pretože všetci šiesti speváci potvrdili, že žiadne stretnutie sa nekoná. Zdá sa však, že tento raz by to však nemalo nič spoločné so skupinou, pretože by sa zúčastnili natáčania 4. série seriálu, ktorý sa stal obľúbeným po celom svete.

575c35dd4b563_620x0

Štvrtá séria seriálu by mala podľa všetkých doterajších informácii poukazovať na pokračovanie životov všetkých študentov, no zmeny by mala priniesť aj samotná škola. Elite Way School sa bude totiž nachádza inde.

V sérii budú vyobrazené životy Míe, Miguela, Roberty, Diega, Lupity a Giovanniho a všetko to, čo sa im stalo za posledných 10 rokov – presne toľko rokov prešlo od ukončenia natáčania poslednej série seriálu.

Avšak, ešte nič z toho nie je potvrdené, pretože spoločnosť údajne vytvára pre všetkých hercov dostačujúce finančné ponuky.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz