IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Rebelské leto v Brazílii

Každý fanúšik „RBD“ dobre vie, že Brazília je jednou z najväčších základní fanúšikov a preto sa rebeli z tejto krajiny tešia na leto 2017 viac ako na akékoľvek iné. V mesiaci júl totiž prídu hneď traja ex-kolegovia zo známej skupiny, ktorí sa zúčastnia na rôznych akciách.


„MAITE PERRONI INTIMATE“Leto zaháji Maite Perroni so svojím „Maite Perroni Intimate“, na ktorom sa predstaví až v dvoch mestách. 1. júla sa táto udalosť bude konať v Rio de Janeiro a hneď 2. júla v druhom veľkom brazílskom meste, São Paulo. Na akcii ju bude sprevádzať jej dobrý priateľ a kolega z telenovely „La Gata“, Daniel Arenas. Samozrejme, nebude chýbať ani menší koncert Maite, na ktorom zaspieva najväčšie hity.


ALFONSO HERRERA NA „DAYDREAM 2017“


Svoju ex-kolegyňu bude nasledovať do Brazílie aj Alfonso Herrera, ktorý sa do krajiny vráti už po tretíkrát. Fanúšikov svojou prítomnosťou poteší už 15. a 16. júla v meste São Paulo, kde sa predstaví na festivale „DayDream“. Fanúšikovia sa s ním budú môcť odfotiť, dostanú autogramy a porozprávať sa s ním o jeho najnovšom seriáli „The Exorcist“, ktorý dostal povolenie na druhú sériu. Na tejto udalosti sa zúčastnia napríklad aj Ed Westwik ktorý si zahral v „Gossip Girl“, či Paul Wesley, ktorý stvárnil Stefana v „The Vampire Diaries“.


„LA REVOLUCIÓN DE LOS CIEGOS“


Posledný rebelom, ktorý sa objaví hneď v troch mestách so svojou „La Revolución De Los Ciegos“, bude Christopher Uckermann. So svojou šou vystúpi v Rio de Janeiro 28. júla, 29. júla v São Paulo a nakoniec 30. júla v Belo Horizonte. Na týchto koncertoch predstaví svoj najnovší album s rovnakým menom ako jeho turné.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz