IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Rebelské piesne plné lásky

Hudba je pre filmy a seriály naozaj veľmi dôležitá. Dokáže vytvoriť a umocniť atmosféru, alebo vyvolať pocity, ktoré by sme mali v danej chvíli cítiť. Inak to nebolo ani v „Rebelde“, kde počas zamilovaných scénok dotvárali atmosféru najmä piesne skupiny RBD, ale nie vždy.

Každý pár mal svoju charakteristickú pieseň, ktorá hrala v pozadí počas napínavých rozhovorov, či romantických chvíľ, ktoré sme sledovali na obrazovkách.


MIA A MIGUEL


V prvej sérii sme v scénach s Míou a Miguelom mohli počuť najmä pieseň Por Besarte od Lu, v druhej to bola najmä pieseň Y no sé que pasó od skupiny Angels a v tretej sérii kraľovala pieseň Sálvame, ktorá nakoniec prinútila Miguela spomenúť si na svoju lásku.

Lu – Por Besarte

Angels – Y no sé que pacó

RBD – Salvame


ROBERTA A DIEGO


Temperamentný párik takisto sprevádzala celým seriálom zamilovaná hudba. Takisto ako pri predchádzajúcom páriku, v prvej sérii sme veľmi často počuli pieseň Por Besarte od Lu. V druhej sérii počas zamilovaných scén hrala pieseň Aún Hay Algo a v tretej sérii to bola pieseň Nuestro Amor, ale napríklad veľmi známu scénu so srdiečkovými balónikmi dopĺňala Solo Quédate En Silencio.

RBD – Aun Hay Algo

RBD – Nuestro Amor

RBD – Solo Quedáte En Silencio


U ďalších párikoch, ako Lupita a Santos, či Pilar a Tomáš, umocňovali atmosféru piesne od skupiny RBD, najmä už spomínané Nuestro Amor, Este Corazón, či Qué Hay Detrás.

RBD – Este Corazón

 

RBD – Que Hay Detrás

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz