IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Rebelské stretnutia na „Premios Belleza Glamour 2017“

Ako sme vás už informovali, včera (23.02.) sa konala akcia „Premios Belleza Glamour.“ Ide o akciu, ktorú usporiadal časopis „Glamour,“ a rebelské hviezdy ako Dulce María a Christian Chávez na nej nemohli chýbať. (Viac na: Dulce a Christian na spoločnej akcii). K ich stretnutiu určite došlo, pretože dnes podvečer o tom informoval Christian na svojom „Instagrame.“ Zatiaľ sa však fotografia z ich stretnutia neobjavila:

„Aké šťastie stretnúť sa včera opäť s toľkými ľuďmi, ktorých mám rád, rešpektujem a ktorí mi chýbali @lalouvier @claudiaalvarezo @karlasouzaofficial @anabreco @dulcemaria ❤️❤️❤️🙏🏻 ďakujem @glamourmexico“

Que felicidad reencontrarme ayer con tanta gente que quiero ,respeto y extrañaba @lalouvier @claudiaalvarezo @karlasouzaofficial @anabreco @dulcemaria ❤️❤️❤️🙏🏻gracias @glamourmexico .

A post shared by Christian Chávez (@christianchavezreal) on

Títo dvaja členovia však neboli jediný, ktorí sa udalosti zúčastnili. Včera totiž došlo k viacerým rebelským stretnutiam, ktoré potešili mnoho fanúšikov. Na akcii sa totiž zúčastnili aj Eddy Villard, Michelle Renaud a Grettell Valdez.


Dulce María a Eddy Villard


Roberta a Teo, postavy, ktoré títo dvaja stvárnili v seriály Rebeli.


Dulce María a Grettell Valdez


V seriály Rebeli stvárnila Grettell profesorku Renatu.


Michelle Renaud a Grettell Valdez


Ďalšie rebelské stretnutie v podaní Michelle a profesorky Renaty.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz