IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Regreso“ – [10.kapitola]

BY

 

5 komentářů

 

"Regreso", Najnovšie príspevky, Novinky, Z18

10

„Emma?!“ vyriekol som šokovane. Nechápal som, čo tam robí práve ona.

„Chýbala som ti, miláčik?“ omotala si ruky okolo môjho krku a začala so mnou mierne koketovať.

Striasol som jej ruky zo svojho tela a odtiahol sa do bezpečnej vzdialenosti.

„Ako si vedela, že tu budem?!“ zrúkol som do nej plný hnevu. To dievča som doslova nenávidel. Zničila mi úplne celý život. Zničila môj vzťah s Dulce, jedným časom obrátila proti mne moju vlastnú rodinu, ba dokonca som kvôli nej jedným časom zanevrel na kariéru! Ale už nie… Už sa len tak ľahko zmanipulovať nenechám…

„Veď veľmi dobre vieš, že mám všade svoje kontakty…“ koketne sa ku mne približovala a ja som zároveň cúval, aby som bol od nej čo najďalej.

„Nechaj ma už konečne na pokoji!“ zrúkol som tak hlasno, až sa všetci okoloidúci začali za nami obracať.

Prehodila si svoje dlhé vlnité vlasy cez plece a trocha naklonila hlavu. „Aaale, Uckeríček môj najdrahší, to určite nemyslíš vážne!“ naďalej so mnou koketovala.

„Veľmi dobre vieš, že ťa milujem a chýbaš mi. Nedokážem bez teba žiť!“


Dulce


Na letisko som pricestovala neskoro, pretože sa tvorili dopravné zápchy. Každý z nich sa chcel čo najskôr dostať za ľuďmi, ktorých idú vyzdvihnúť, alebo chceli odviezť ľudí, ktorí niekam cestovali. Bolo to niečo neskutočné. V tej zápche som stála vyše hodiny!

Keď som konečne dorazila na letisko, bála som sa, že sa už s Uckerom nestretnem. Totižto jeho lietadlo pristálo už takmer pred hodinou, nemalo žiadne meškanie – teda aspoň tak to písali na tabuli s príletmi.

Vybrala som sa ku príletovým bránam. Celou cestou som sa obzerala okolo seba, či ho náhodou neuvidím, no nestalo sa tak. Sú len dve možnosti – buď ho zdržalo hľadanie batožiny, alebo už odišiel. Popravde, tá druhá možnosť sa mi vôbec nepáčila.

Keď som konečne dorazila k príletovým bránam, začala som premeriavať okolie omnoho dôkladnejšie, ako som to robila doteraz. V kútiku duše som stále dúfala, že je niekde tu a ešte neodišiel.

Môj zrak zrazu zaostril na mladý pár s ostrou výmenou názorov. Teda… tak to spočiatku vypadalo. Podišla som k nim bližšie, aby som na nich mala lepší výhľad, pretože chlap, ktorý mi bol otočený chrbtom, mi prišiel veľmi známy. Čoraz viac som sa k nim približovala, tým viac som si bola istá, že chlap, ktorý mi je otočený chrbtom a rozpráva sa s peknou chudou vysokou blondínkou, je Ucker.

Zrazu sa tá ženská na mňa hrozivo zahľadela. Hľadela tak na mňa hodnú chvíľu a nič nevravela. Napokon sa otočil aj chlap, oproti ktorému stála. Bol to Ucker. Mala som pravdu. Bol to on! Chcela som sa mu vrhnúť do náručia, vybozkávať ho a udobriť sa s ním. Chcela som mu prezradiť všetko, čo sa mi stalo s Rogerom, že bez neho nemôžem už ďalej žiť.

Podišla som k nemu bližšie, avšak v tom momente ho tá baba schytila za košeľu a doslova sa naňho vrhla. Bozkávala ho ako o dušu. Tak toto nie! Toto teda nie! Už nie! Zvrtla som sa na podpätku a rozutekala sa smerom k východu.
„Dulce! Dul, stoj! Dul!“ počula som za sebou kričať Uckera, no neposlúchla som ho. Spravila som to, čo som práve v tej chvíli cítila. Vybehla som von do tmy, ktorá bola osvetlená len niekoľkými svetlami pouličných lámp, keď v tom…


O pokračovaní poviedky rozhodujete vy!


Komentáre

5 Komentárov na "„Regreso“ – [10.kapitola]"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
111444
Host

kdy napises pokracovani

lili
Host

kedy bude pokračovanie ?

Sabi
Host

Aj to bude pokračovať?

jana
Host

napiš prosím rychle pokračko chci vědet jak to bude dál

Lisa
Host

ááá to je super, prosím napíš pokračko :D

wpDiscuz