IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Regreso“ – [3.kapitola]

3


Manuel


„Vážne?! Tak to ti gratulujem a teším sa s tebou!“ zajasal som dostatočne úprimne. Popravde, bol som rád, že všetci prijali tú ponuku, pretože si od nej budem môcť aspoň na chvíľu oddýchnuť.

„Ďakujem! Zlatko, ani si nevieš predstaviť, aká som šťastná!“ jasala, skočila mi do náruče a objala ma.


Maite


„Je to oficiálne! RBD sa dá opäť dohromady!!“ jasala som a delila sa o svoju radu s mojím najlepším kamarátom a kolegom zo skupiny, Christianom.

„To vážne? Tak to je naozaj úžasné! Som strašne rád, že sa nám to konečne podarilo! Všetci mi hrozne moc chýbate,“ priznal.

Podišla som ku nemu a objala ho okolo ramien. „Aj mne všetci chýbate,“ súhlasila som s ním. „Ale teraz budeme môcť byť opäť spolu, no nie je to nádhera?“ jasala som.

„Samozrejme, že je, len ma mrzí, že sa o svoju radosť nemôžem podeliť s…“ Andrém. Veľmi dobre som vedela,  že myslí jeho. Síce sa rozišli už pred niekoľkými týždňami, veľmi dobre viem, že mu chýba a tiež viem, že ho ešte stále ľúbi.


Christopher


Po ceste na letisko som si vzal do ruky telefón a prihlásil sa na svoj Twitter. Napadlo ma, že by som mohol verejne ohlásiť comeback RBD. Je to celkom dobrý nápad. Hneď som sa ho chytil a pustil sa do písania nového statusu.

Je to tu! To, na čo sme všetci tak netrpezlivo čakali! Comeback RBD!! Už čoskoro!!!

Ešte som tam označil všetkých svojich kolegov zo skupiny a odoslal. Hneď, ako som to zverejnil, mi začali písať fanúšikovia správy o tom, či je to naozaj pravda, či si len nerobím srandu a podobné veci. Snažil som sa ich presvedčiť a vysvetliť im, že to je čistá pravda, a tiež to, že sme s tým súhlasili úplne všetci a dobrovoľne. Potom mi tam však napísal niekto, od koho som to naozaj nečakal! Dulce…

Už sa na vás všetkých neskutočne teším!! Čoskoro budeme konečne opäť všetci spolu!! Chýbali ste mi, moc!! :* :* :*

Wow! Tak toto som naozaj nečakal! Vlastne vôbec som nečakal, že mi Dul na môj nový tweet odpíše. Pravdepodobne je online. Idem jej napísať správu.

Ja: ahoj Dul, ako sa máš? J viem, že si tu, odpísala si mi na môj status, no chcem sa ťa spýtať… aj ja som ti chýbal?

Dulce: samozrejme, všetci ste mi moc chýbali! J

Vzdychol som si a rukou si prehrabol vlasy. Nevedel som, čo jej mám na to povedať. Nečakal som takúto odpoveď! No predsa len som sa na niečo zmohol.

Ja: mohli by sme sa stretnúť skôr, než sa stretne celá skupina? chcel by som ťa vidieť a potrebujem sa s tebou porozprávať…


O pokračovaní poviedky rozhodujete vy!


Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz