IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Regreso“ – [4.kapitola]

BY

 

2 komentáře

 

"Regreso", Najnovšie príspevky, Novinky

4

Po mojej otázke mi Dulce hodnú chvíľu nenapísala ani slovko. Akoby sa vyparila. Ubehlo už niekoľko minút a odpovede som sa stále nedočkal. Už-už som jej chcel napísať, no začul som posledné vyzvanie na nástup do lietadla do Mexika. Razom som stál na nohách, mobil si strčil do vrecka, vzal svoj kufor a vydal sa ku mojej bráne. Preukázal som sa dokladom totožnosti a letenkou a následne nastúpil do svojho lietadla. Tesne pred odletom som sa ešte pozrel na svoj Twitter. Čakalo ma tam prekvapenie. Dulce mi konečne odpísala!

Dulce: ahoj, prepáč, že som ti tak dlho neodpisovala, ale momentálne som na fotení, tak nestíham… no budem rada, ak sa stretneme J len mi daj vedieť kedy a kde ;-)

Páni! Takže súhlasí! Spadol mi obrovský kameň zo srdca. Nezaváhal som ani na sekundu a razom som začal ťukať svoju odpoveď.

Ja: práve som nasadol do lietadla, vraciam sa do Mexika, prídem niekedy okolo piatej, potom sa ti ozvem J zatiaľ sa maj krásne a prajem ti krásny zvyšok dňa!! p.s.: uži si fotenie

Rýchlo som jej svoju správu odoslal a následnej si vypol telefón, pretože vyhlásili, že lietadlo o malú chvíľu vzlieta a máme si zapnúť bezpečnostné pásy.


Dulce


Nakoniec som sa rozhodla, že predsa len pôjdem s Christopherom na to stretnutie, o ktoré ma požiadal. Len ja a on. Ako za starých čias… Vlastne ani neviem, prečo to medzi nami skončilo. Alebo áno?


„Dul, už mi naozaj neskutočne vadí, že si na mňa nevieš nájsť ani päť minút času!“ hádal sa so mnou Chris cez telefón rovnako ako každý večer kvôli tomu istému.

„Ty predsa veľmi dobre vieš, že toho mám moc! Natáčam seriál a taktiež sa snažím dokončiť piesne na svoj nový album!“ oponovala som mu svojimi argumentmi. Myslela som si, že to pochopí…

„Dul, ja viem, že máš toho veľa a taktiež chápem, že chceš do všetkých svojich projektov vložiť maximum, ale… pochop, chýbaš mi. Už sú to skoro dva mesiace, čo sme sa nevideli a…“

Nenechala som ho dohovoriť a skočila mu do reči. „Za tie dva mesiace si sa skvele zabával, tak sa teraz nepretvaruj, jasné?! Videla som všetky tvoje fotky s tými slečinkami, s ktorými si trávil ten čas, kedy som ti akože tak veľmi chýbala!“ kričala som po ňom.

„Dul, ty veľmi dobre vieš, že to boli len fanúšičky a pre mňa neexistuje žiadna iná žena okrem teba!“ oponoval mi.

Dobre sa to počúvalo, ale… „Neklam mi, prosím ťa! Vždy je to rovnaké – keď mám voľno, ty pracuješ a naopak. Tak aký to má význam? Skončime to, veď o to ti predsa celý ten čas, čo ma zo všetkého obviňuješ, ide, nie?!“ kričala som, no môj hlas mi zlyhával a do očí sa mi začali tlačiť slzy. Ach, len nie teraz! Nerozplač sa!

„Dul, zlatko, ja viem, že nie si jediná na vine, ale pochop ma. Už som zúfalý z toho, že sme sa tak dlho nevideli. Ja sa s tebou nechcem rozísť,“ vysvetľoval mi už trocha pokojnejšie.

„Ja som chcela náš vzťah zverejniť, no ty si to nechcel! Keby sme to urobili, všetko…“ odmlčala som sa a preglgla hrču, ktorá sa mi usadila v krku, „všetko by bolo úplne iné,“ vyhŕkla som a snažila sa zo všetkých síl zatlačiť slzy, ktoré sa chceli silou mocou predrať na povrch.

„Nechcel som ho zverejniť, pretože potom by sme už nemali žiadne súkromie!“ skríkol.

„Nie! To vôbec nie je pravda! Nechcel si ho zverejniť preto, lebo by si stratil svoju povesť slobodného sexsymbola Mexika!“ vykríkla som a slzy, ktoré som sa silou mocou snažila zatlačiť, sa mi teraz rinuli z očí ako vodopády. „Je koniec, Chris. Nemá to význam…“ vzlykla som. „Nemá… to… význam… Si super, ale… nie pre mňa… Nie sme si súdení… Nebola… nebola to pravá láska… bol to len klam… Prosím, zabudnime na to… Maj sa…“ s týmito slovami som mu zložila.


Tak sme asi za náš rozchod predsa len mohli obaja… Ako tak rozmýšľam… Mohla by som ho ísť počkať na letisko. Ale je to dobrý nápad?


O pokračovaní poviedky rozhodujete vy!


Komentáre

2 Komentárov na "„Regreso“ – [4.kapitola]"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Sabi
Host

Kolko bude mať častí ta poviedka? Lebo tieto prve som už niekde čítala.

Sabi
Host

Kolko to bude mať častí lebo tieto prvé som už niekde čítala.

wpDiscuz