IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Rodina Anahí sa zoznamuje s Manuelitom

Niet fanúšika, ktorý by si ani dnes nezaspomínal na stredu (18.01.), kedy sme sa dozvedeli hádam tú najkrajšiu správu, o tom, že mexickej dive Anahí sa narodil synček, Manuel. (Viac na: Anahí priviedla na svet svoje prvé dieťa).Ten bol krátko pred svojim príchodom na svet označený za najočakávanejšie dieťatko roka. A niet sa čo čudovať! Ukázalo sa totiž, že nielen fanúšikovia, ale dokonca aj speváčkina najbližšia rodina sa už nového prírastku do rodiny nevedela dočkať.

Presvedčil nás o tom i fakt, že slávna mexičanka sa rozhodla maličkého pred médiami chrániť a tieto dni plné radosti a šťastia tráviť len v kruhu najbližších. Okrem manžela Manuela a jeho rodiny sa tak zo svojho prvého dieťatka teší už  aj so sestrou Marichelo a jej rodinou. Tí sa do Tuxtly Gutiérrez  prišli s maličkým Manuelitom „zoznámiť“ ešte len v sobotu (21.01.). Svojich fanúšikov o tom informoval slávny hudobník Jorge D´ Alessio:

„Prišli sme spoznať synovčeka!“

A ako môžeme vidieť, malý rebel ich okamžite očaril…

„Blahoželám mojim švagrovcom @Anahi a @VelascoM_  k príchodu Manuelita! Môj synovec je krásny, mnoho požehnania všetkým trom #BohJeDobrý“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz