IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„Rompecorazones“ žne úspech po celom svete

Ako sme vás už informovali, včera v noci Dulce María vydala ďalšiu pieseň, „Rompecorazones“, ktorá je taktiež súčasťou jej nového albumu „DM„, ktorý bude mať premiéru už o šesť dní, teda 10. marca. 

 

Hneď potom, ako sa pieseň objavila na hudobných platformách „iTunes,“ „Deezer“ a „Spotify“ začala žať obrovský úspech, a to najmä na prvej spomínanej platforme. V mnohých krajinách sa na „iTunes“ objavila na popredných priečkach. V Brazílii, Čile, Slovinsku a Paguay obsadila úžasné 1. miesto. U nás, na Slovensku, v Kolumbii, Ekvádore dosiahla 2. miesto. V Argentíne sa vyšplhala na 3. miesto. V Izraeli dosiahla pieseň 6. miesto, 10. miesto zaujala v Španielsku, 13. v Peru a v Mexiku 23.

Okrem toho, pieseň získala úspech ešte pred zverejnením, keď fanúšikovia z Brazílie odpočítavali dni do jej vydania a v stredu na „Twitteri“ pridávali príspevky s tagom #RompecorazonesEn2Dias, ktorý sa dostal aj do trendov. Včera, po vydaní piesni, v tom pokračovali fanúšikovia v mnohých krajinách a tag #RompeCorazones ,  #RompeCorazonesOnSpotify a RompecorazonesOnItunes sa objavil v trendoch Argentíne, Izraeli, Španielsku, Čile a dostal sa aj do medzinárodných trendov. 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz