IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Seriál „Rebelde“ opäť dostupný online

nahlad-2016

Spomedzi všetkých fanúšikov fenoménu RBD a jeho najúspešnejšieho  tínedžerského seriáluRebelde“ sa určite ani teraz nenájde aspoň jeden, ktorý by sa nehneval na platformu „Netflix“.

Aj keď odstránenie spomínaného seriálu z ich ponuky sa udialo ešte 30. septembra, fanúšikovia si veľmi dobre spomínajú i na „výsmešný“ spot, ktorý mal divákov upozorniť na to, že „Rebelde“ v  katalógu ponúk už viac nenájdeme.

Od tej chvíle tak „rebeli“ netrpezlivo čakali na reakciu spoločnosti „Televisa“, no tá neprichádzala. Avšak, v utorok (25.10.) na nich čakalo obrovské prekvapenie. Spoločnosť „Televisa“, ktorá seriál preniesla na svoju platformu „Blim“ totiž konečne reagovala na túto provokáciu, a to rovnakým spôsobom.

Spomínaná streamingová platforma totiž začala vysielať takmer rovnaké video, ako jej americký rival. Jedinou odlišnosťou v ňom je mladík, ktorý už nie smutný, ale naopak šťastný.

„Máme strach o fanúšikov „Rebelde“ – týmito slovami obhájila platforma Blim svoje konanie.

„Ahoj láska. Aaa, už nie si smutný, ty môj chlapček. Nie, pretože už môžem opäť pozerať „Rebelde“. Ako to ich budem môcť znovu pozerať? Áno, ale na Blim-e. Videli reklamu na N******e.  To vážne kvôli reklame Blimu na N******e?  Je to veľmi divné. Áno, aj ja som si myslel, že je to vtip, ale my všetci, ktorí máme radi „Rebelde“ sa tešíme, že si ho môžeme pozrieť na Blime. A hádaj čo? Čo? „Señor de los cielos” už nie je  na N******e. Prečo? Veď to bol môj obľúbený seriál… Je na Blime. Aaaa, vystrašil si ma. Už máme Blim, že? Áno.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz