IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Rebeli

↓ ↓ ↓ PRE FUNKČNOSŤ SERIÁLU SI PREČÍTAJTE NASLEDUJÚCI ČLÁNOK ↓ ↓ ↓


Mnohí z vás sa na nás obracali s prosbou, aby sme opäť vrátili seriál „Rebeli“ so všetkými troma sériami na web. Ako sme vás pred časom informovali, spoločnosť „Televisa,“ ktorá si nárokuje na práva seriálu zablokovala všetky dostupné časti seriálu v našej krajine, ktoré sa nepovolene dostali na kanály fanúšikov Youtube.

Aj napriek tomu, že sú videá zablokované v niektorých štátoch Európy vrátane toho nášho, rozhodli sme sa pre riešenie, ktoré tak akosi prinavráti seriálRebeli“ do vašich počítačových obrazoviek.

Jediné čo na to potrebujete je jedna z dvoch aplikácii (programov), ktorých inštaláciu nájdete vo videu, ktoré som pre vás pripravila. Jedným z nich je program „UltraSurf“, ktorý je potrebné nainštalovať do počítača a pred sledovaním seriálu „Rebeli“ spustiť. Tento program však nie vždy funguje, preto návod na jeho inštaláciu vynecháme. Druhou možnosťou je doplnok „ZenMate,“ ktorý je možné nainštalovať do svojho prehliadača (Opera, Mozilla, Chrome) a taktiež spustiť pred sledovaním seriálu.

Okrem týchto dvoch programov existuje mnoho ďalších, ktoré môžete v prípade nefunkčnosti vyskúšať. (CyberGhost VPN, PureVPN, OkayFreedom VPN, Hide my ass). Doplnok Zenmate je však najľahší a najspoľahlivejší doplnok na používanie.


Na čo tieto programy slúžia?


Dostanete sa na servery, kam inak z danej krajiny nemáte prístup. V našom prípade sú to nedostupné videá seriálu „Rebeli“ zablokované pre našu krajinu. Tento program dokáže zašifrovať dáta odchádzajúce z vášho počítača a okrem toho dokážu zmeniť aj vašu lokalitu. Môžete byť doma na Slovensku, ale používaním tohto programu/doplnku sa môžete virtuálne nachádzať v Kalifornii, alebo kdekoľvek inde na svete.

Ako program nainštalovať? A ako s ním spustiť inak zablokované videá seriáluRebeli“ v našej krajine? To sa už dozviete v návode vo videu.


INŠTALÁCIA A POUŽÍVANIE DOPLNKU „ZENMATE“

/ukážka na prehliadači Google Chrome, rovnako však postupujte aj pri iných prehliadačoch/


 


VYBERTE SI SÉRIU SERIÁLU REBELI, KTORÚ CHCETE POZERAŤ


RebeliII

REBELI II

rebeli3