IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Skupina RBD o Slovensku vedela už dávno

nahlad-2016

Do našej emailovej schránky, nám prišla správa od fanúšičky Kritínky, ktorá nám napísala, že na internete našla video skupiny RBD z roku v 2007, v ktorom sa spomínalo Slovensko. S nadšením sme sa na to pozreli a zistili viac!

Skupina RBD v roku 2007 navštívila programTodo para la mujer,“ kde hovorila o svojej kariére a úspechu telenovely „Rebelde,vďaka ktorej sa jej otvorili možnosti dostať sa do ďalších krajín sveta so svojim turné.

Poncho Herrera v hneď v druhej minúte (01:15) odpovedal redaktorke na otázku, a vo svojej odpovedi spomenul aj Slovensko. 

Prekvapí vás ešte úspech Ponchito?

„Vždy, vždy nás prekvapí úspech, pretože keď začala telenovela, bolo to ako, neviem, začali sme natáčať a zrazu to prišlo samé: Dnes ste sa dostali do Brazílie, dnes ste sa dostali do Chile, Kolumbie, do Spojených štátov. A potom sme si povedali, pôjdeme do Európy a dobre do Rumunska a potom do ostatných krajín ako je Slovinsko, SLOVENSKO, Chorvátsko, Poľsko, Estonsko. Pretože na začiatku sme vôbec netušili ako ďaleko sa dostaneme.“

Teraz to slovenských fanúšikov veľmi poteší, no smutnou správou je, že v roku 2007, o skupine RBD Slovensko ešte vo veľkom množstve nevedelo, a tak je veľkou nádhodou a záhadou, že Poncho v rozhovore spomenul aj našu krajinu. Pravdepodobne nemal informácie o tom, kde telenovela bola úspešná, a tak spomenul všetky krajiny, ktoré sa nachádzali v našej blízkosti.

Pozrite sa na celý rozhovor:

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz