IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Tehotná Anahí v plesových šatách

nahlad-2016

Veľmi elegantná! Anahí sa nedávno opäť prezentovala na súkromnej akcii so svojim manželom Manuelom Velascom. Krásna diva sa cez víkend (16.10.) objavila na svadbe svojich priateľov Alejandra Valladares a Miriam Huber, kde vyzerala skutočne nie len krásne ale aj šťastne. Oslava sa konala v San Luis Potosí v severnom Mexiku.

Prostredníctvom svojho účtu na „Instagrame,“ bývalá členka RBD zverejnila fotografiu kde stála vedľa svojho manžela v čiernych šatách, v ktorých jej krásne vynikalo bruško. 

„Traja 😍“

Los 3 😍

Fotka uverejnená používateľom Anahi (@anahi),

Okrem menej známych hostí sa na svadbe objavila aj herečka Claudia Alvarez so svojim snúbencom a producentom Billym Rovzar.

„“Milujem ich !!!! @claudiaalvarezo @billyrovzar 💕💕💕💕💕 oslavujeme lásku !!!! @raqueleichelmann aký krásny večer !! 😘💖💖💖💖““

„Milujem ich !!! 😘😘😘😘“

Okrem týchto fotografii, tehotná Anahí pre nedávnom prekvapila fanúšikov fotkou ultrazvuku svojho malého Manuela, na ktorom bolo vidieť zovretú päsť. Fotografia behom niekoľkých hodín zaznamenala obrovský úspech na sociálnej sieti „Instagram,“ a dnes má na nej viac ako 145 000 lajkov.

.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz