IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„The Exorcist“ medzi najlepšími seriálmi

Spoločnosť „Movie Pilot“ sa už niekoľko rokov venuje hodnoteniu rôznych filmov a seriálov a taktiež dáva priestor aj  fanúšikom na vyjadrenie svojho názora cez ohodnotenie daného filmu. Na konci roka 2016 spoločnosť vydala niekoľko zoznamov, ktoré vytvorila s pomocou obľúbencov filmov, a tým predstavila tie najlepšie, ktoré stoja zato si pozrieť.

 

Jeden zoznam sa týkal aj „25 najlepších seriálov za rok 2016“ , keďže ich v minulom roku vzniklo celkom dosť, a 7. miesto obsadil hororový seriál „The Exorcist“ , v ktorom jednu z hlavných rolí, kňaza, zaujal Poncho Herrera.

Ak dáme Westworld (seriál, ktorý získal 2. miesto) nabok, tak 2016 predsa len nebol hviezdnym rokom pre TV seriály natočene podľa filmu aj keď najprv sa zdalo, že filmová adaptácia #TheExorcist by mohla byť pridaná do tohto zoznamu.

Avšak tí, ktorí videli niekoľko prvých epizód, boli odmenený niekoľkými desivými odkazmi na pôvodný film Exorcistu, ktorý otočil naše hlavy ešte viac než dokázala Linda Blair (Linda v pôvodnom filme bola posadnutá diablom a otočila hlavu o 360 stupňov) takto spoločnosť okomentovala seriál. 

Seriál síce zaujal 7. miesto, no podľa kritikov z „Movie pilot“ sa jedná o najmenej úspešný seriál čo sa týka sledovanosti. To pripisujú tomu, že sa to vysiela neskoro večer, kedže sa jedná o hororovú tematiku a taktiež veľa ľudí si myslí, že je to rovnaké ako všetky ostatné filmy o exorcistoch. Aj napriek tomu však tvrdia, že sa im podarilo spraviť dobrú hororovú aj filmovú adaptáciu. 

Celý zoznam: 

1. Stranger Things — Season 1
2. Westworld — Season 1
3. The Crown — Season 1
4. Mr. Robot — Season 2
5. Fleabag — Season 1
6. Broad City — Season 3
7. The Exorcist — Season 1
8. Luke Cage — Season 1
9. Black Mirror — Season 3
10. Planet Earth II
11. Game of Thrones — Season 6
12. South Park — Season 20
13. Rick And Morty — Season 2
14. American Horror Story — Season 6
15. You’re The Worst — Season 3
16. Supergirl — Season 2
17. The People v. O.J. Simpson: American Crime Story — Season 1
18. Atlanta — Season 1
19. Veep — Season 5
20. Outlander — Season 2

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz