IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„The Exorcist“ prichádza na Slovensko!

nahlad-exorcista

Od piatku (23.09.) majú možnosť americký sledovatelia televízieFox,“ vidieť Alfonsa Herreru v hlavnej úlohe v seriályThe Exorcist“ (Exorcista). Nie sú to však len oni, ku komu sa tento seriál dostáva.

Fanúšikovia príťažlivého Poncha, ktorý stvárnil charakter kňaza v tomto hororovom seriály, si ho budú môcť vychutnať už aj na našom webe. S českými titulkami, vám budeme prinášať seriál „Exorcista,“ každú sobotu, a to od 29.10.2016 od 20:10 na našom webe. So slovenskými titulkami vám už dnes prinášame trailer k tomuto seriálu, ktorý vás zaujme na prvé pozretie.

The Exorcist (SK Titulky)

Ak vás ešte pred začatím sledovania zaujíma, o čom tento seriál bude, či je naozaj až taký strašidelný, pre koho je určený a ako sa naň pozerá naša nová posila Domč, nenechajte si ujsť jej prvú recenziu v novej rubrikezOOm,“ už túto stredu u nás na webe!


O čom je tento seriál?


Príbeh hovorí o misii dvoch kňazov, ktorý sa budú snažiť skoncovať s démonickým posadnutím jednej rodiny. Otec Tomas Ortega (Alfonso Herrera) je láskavý, altruistický a súcitný „správca“ kostlola, zatiaľ čo otec Marcus Langa (Ben Daniels) je intenzívny bojovník, ktorý je toho názoru, že cirkev nie je verejne uznávaná.

Komentáre

1 Komentár na "„The Exorcist“ prichádza na Slovensko!"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Sv
Host

Videla som zatiaľ všetky odvysielané časti a rovnako ako Sense8 patrí tento seriál k mojim obľúbeným a určite ho odporúčam :)

wpDiscuz