IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Toto ste o ex-RBD nevedeli

rrrbd

RBD je svetový fenomén, ktorý má stále viac fanúšikov. Portál „Blasting News“ si opäť pre fanúšikov RBD pripravil menší zoznam vecí, ktoré o nich určite nevedeli.


2aa857574a_77169052_o2.jpg

RBD bola mexická hudobná skupina, ktorá hrala prevažne pop-rockovú hudbu. Vznikla v roku 2004 pri natáčaní teenagerského seriálu Rebelde, kde členovia kapely vystupovali – Anahí (Mia Colucci), Dulce María (Roberta Pardo), Maite Perroni (Lupita), Alfonso Herrera (Miguel Arango), Christian Chávez (Giovanni) a Christopher Von Uckermann (Diego Bustamante). Vysielali ich už v 60 krajinách sveta, formácia RBD sa stala svetovo známa. Hlavný komerčný úspech zaznamenala najmä v Brazílii.

Na konci roka 2008 skupina oznámila svoj koniec, ale predtým ešte vydala kompilačný album s názvom Best of RBD a skončila svoje posledné svetové turné 21. decembra 2008 v Palacio de los Deportes v Madride, v Španielsku.

Skupina RBD sa navždy zapísala do sŕdc svojich fanúšikov ako najväčší teenegerský latinský fenomén všetkých čias.

Aj napriek rozpadu ostali všetci šiesti priateľmi a dodnes sú veľmi úspešní. Dokonca ešte stále existuje mnoho fanúšikov, ktorí za nimi stále šalejú.

 

Christian Chávez, 32 rokov, narodený v Reynosa Tamaulipas. Raz, keď bol opitý sa deklaroval k Dulce. Prezradil, že ak by nebol gay, oženil by sa s Maite.

Christopher, 29 rokov, narodený v Mexico City. V seriáli „Rebelde“ neboli bozky s Dulce hrané.

Alfonso, 32 rokov, narodený v Mexico City. Poncho tvoril s Dulce dva roky pár, nepočítajúc rozchody.

Anahí, 32 rokov, narodená v Mexico City. Keď sa skončil príbeh lásky Mii a Miguela, Poncho s Anahí sa objali a veľmi plakali. Počas koncertov RBD si Poncho nikdy nemusel vyberať oblečenie, vyberala mu ho Anahí.

Dulce María, 30 rokov, narodená v Mexiku. Pri akýchkoľvek možných príležitostiach sprevádzala Anahí počas liečby anorexie.

Maite Perroni, 32 rokov, narodená v Mexiku. Bila sa s Ponchom kvôli jeho špehovaniu jej, Dulce a Anahí (počas obliekania v šatni).

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz