IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Ubehlo 9 rokov od koncertu skupiny RBD v Brazílii

Skupina „RBD“ počas svojej niekoľkoročnej kariéry odohrala mnoho koncertov nie len vo svojej krajine, ale aj v ostatných kútoch sveta ako sú štáty Južnej Ameriky, USA, Rumunsko, Španielsko, Slovinsko. Obrovský úspech zožali najmä v Brazílií, kde počas svojich turné vystúpili v niekoľkých mestách.

Včera (21.04.) to bolo presne 9 rokov, kedy „RBD“ v hlavnom meste Brazílie, Brazílii, vystúpilo pred takmer 600 000 divákmi. Na tento koncert obyvatelia Brazílie nikdy nezabudnú a dôkazom toho je aj video, ktoré vytvorili fanúšikovia na počesť výročia tohto koncertu.

Na videu vidíme členov skupiny „RBD“ od ich príchodu do mesta až po ich koncert. O fanúšikoch z Brazílie sa vyjadrujú nádherne a vedia, že bez ich lásky by sa nedostali tak ďaleko, ako sa dostali.

„🎉🚤 Stratili sme sa v nostalgii! 💖 Dnes najlepšia šou skupiny #RBD oslavuje 9. výročie a, samozrejme, naša stránka na to nemohla zabudnúť. 😃 Vytvorili sme video najdôležitejších momentov z #RBDLiveInBrasília a pridali videá dvoch zúčastnených! 💘💘 Zdieľajte to so svojimi priateľmi!!  😃“

Bastidores do Live In Brasília'

🎉🚤 Embarque nessa nostalgia! 💖 Hoje o maior show do #RBD está completando 9 ANOS e claro que nossa página não poderia deixar passar essa data em branco. :D Confiram no vídeo momentos marcantes, os bastidores do show #RBDLiveInBrasília e gravações pessoais dos integrantes! 💘💘 Compartilhem com seus amigos!! :D

Zveřejnil(a) Rebelde dne 21. duben 2017

O koncerte:

-Na koncerte bolo natáčané 6. DVD živého vystúpenia skupiny.

-Koncert sa konal vrámci „Empezar Desde Cero World Tour“.

-Na koncerte bolo viac ako 500 000 divákov.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz