IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Ucker a jeho najväčší úspech

nahlad-2016

Portál magazínu „E Ter People“ sa krátko pre premiérou nového seriálu „2091“ rozhodol čitateľom priniesť špeciálne video, v ktorom Christopher Von Uckermann odhaľuje svoju stránku, o ktorej vie len veľmi málo ľudí.

Hovorili sme s Christopherom von Uckermannom, jedným z hlavných hrdinov v novom, originálnom seriáli „2091“, ktorého scenáristom a režisérom je Andres Gelos (Cumbia Ninja, Kdabra). Príbeh sa odohráva v budúcnosti, kedy sa ľudské správanie stane príčinou extrémneho vyčerpávania prírodných zdrojov Zeme a jej obyvatelia sú nútení hľadať alternatívne riešenie, aby prežili. Futuristický seriál bol natáčaný v jednej z najatraktívnejších prírodných krás v Kolumbii, na púšti Tatacoa. Jeho premiéra je na kanáli „FOX“ naplánovaná na október.

Okrem toho však prehovoril aj o fantastických svetoch, ktoré rozvíja v televízii, rôznych postavách stvárňujúcich na veľkej obrazovke alebo i o svojom novom albume, ktorý má byť prepustený už čoskoro. S jedným z najobľúbenejších umelcov Latinskej Ameriky sme zdieľali chvíle plné otázok zo súkromia; taktiež vám ukážeme jeho stránku, o ktorej málokto vie.

„Ahoj, som Christopher Von Uckermann a rád sa sťahujem.

MOJE UMENIE: Áno, v mojom prípade je dôležité  počúvať príbehy. Nepracovať pre prácu. Tento film pre to, tento tím pre to… Toto je moja predstava skutočných vecí; moja filozofia. je niečo, o čo sa chcem podeliť, nie.

LEKCIA: Vždy si nechávam otvorené dvierka a snažím sa byť spoľahlivý. Ak sa chcete spojiť s ľuďmi, musíte byť spoľahlivý. Je to dôležité.

ÚSPECHY: Jedným z mojich najväčších úspechov je definitívne vo mne; v prijatí mojej dobrej stránky, temnejšej stránky a možnosti pracovať.“

Okrem toho však Ucker prezradil i to, z čoho má strach. Pozrite sa na rozhovor:

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz