IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Ucker ako spisovateľ

NAHĽAD JESEŇ 20152

Spisovateľ sci-fi príbehu… Tak takýto cieľ si stanovil Christopher von Uckermann, ktorý už má filmové skripty, píše seriál a ďalšie pripravuje. Prezradil, že sa teší účasti v sci-fi seriáli  „2091“, ktorý má na starosti spoločnosť FOX Latinomericana. Bývalý člen skupiny RBD má vo svojom archíve napísaný akýsi príbeh a knihu (101 Archanjelov).

„Vždy sa mi to páčilo, aj keď som bol v Kdabra (2009). Sú to originálne skripty,  a to čo mám urobiť je „vytvoriť“ koncept. Písal som už ako malý a chodil som aj na kurzy.“

S vedomím, že jeho sen sa plní si aj tak hľadal projekt ako Kdabra. Výsledkom je minuloročná práca vo filmoch  Pacífico a Mind Puppets, ktoré sa dostanú do kín už tento rok.

„Nemal som dosť práce, keď som bol súčasťou skupiny. Áno, otvorila mi nové dvere a umožnila mi spoznať nové kultúry. No prácou herca je hľadať si nové projekty.“

Ucker sa vyjadril aj na tému dokumentu o RBD. Podľa jeho slov by sa rád zúčastnil na jeho tvorbe, ak by bolo treba.

„Hoci sme spolu nehovorili, rád by som.“

Ucker momentálne stvárňuje v seriáli „2091“ bojovníka, ktorý sa pokúša zachrániť svet. Seriál sa dostane do televízie v druhej polovici roka.

„Je to postava, ktorá počas príbeh prechádza vývojom. Vo vnútri je bojovník, no je aj veľký tajnostkár. Pozná všetky systémy, vie,  ako zasiahnu, no neverí v lásku a boji o ňu,“ dodal.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz