IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Ucker natáča futuristický seriál

BY

 

0 COMMENT

 

Najnovšie príspevky, Novinky, Ucker

NAHĽAD 2016

Všetko sa to začalo nápadom. Jedného dňa pred vyše dvoma rokmi chcel argentínsky spisovateľ Andrés Gelós napísať príbeh, ktorý „sa nestal na Zemi“. Po dopísaní príbehu presvedčil spoločnosť „FOX“, aby natočila seriál „2091“, ktorý je zároveň najdrahším seriálom, aký kedy spoločnosť natáčala.

Spomínaný seriál rieši súčasné globálne problémy – znečistenie, vyčerpanie prírodných zdrojov, videohry, pokušenie ľudí  používať a zneužívať technológie, vrátane nebezpečenstva skončiaceho dehumanizáciou.

Ucker sa ako talentovaný mexický herec do tohto dobrodružstva púšťa a do televízie sa vracia so seriálom natáčaným v Kolumbii.

Návratový projekt Uckera, seriál 2091, bude mať iba 13 epizód. Prelínať sa v ňom budú prvky drámy a futuristického filmu. Zameria sa najmä na príbeh muža, ktorý vyčerpá všetky prírodné zdroje, bude na pokraji vyhynutia a jediným spôsobom, ako tomu zabrániť bude spojiť sa a bojovať proti robotom, aby sme my, ľudia, prežili.

Príbeh sa ako už aj samotný názov našepkáva, odohráva v roku 2091. Na mieste, kde sa nachádzala amazonská džungľa bude teraz vybudované mesto Nový Manaus, ktorého obyvatelia prežívajú s veľkou ťažkosťou. Iba tí najbohatší si dovolia vybudovať si pevnosti.

V tomto novom meste sú zakázané virtuálne hry, no ilegálne preteky sú jediným spôsobom obyvateľov, ako prežiť. Všetko sa však zmení vo chvíli, kedy najskúsenejší hráč odhalí zlovestnú pravdu, ktorá sa skrýva v hre. Potom príde veľká morálna dilema.

Ako sme vás už párkrát informovali, seriál sa natáča 4 mesiace v Bogote a taktiež aj na púšti Tatacoa.

Podľa najnovších informácii sa na televízne obrazovky dostane už v októbri tohto roka.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz