IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Ucker opäť sklamal fanúšikov RBD

NAHĽAD JESEŇ 2015

Christopher von Uckermann tento rok už po druhýkrát sklamal fanúšikov. Prvým sklamaním bolo to, že dvojici „Vondy“ dal definitívne zbohom. Včera (13.04.) zas prelomil mlčanie a v rozhovore pre Televisa Espectáculos vysvetlil, prečo sa skupina RBD nemôže stretnúť. To, čo povedal nikto nečakal a tak sklamal fanúšikov po druhýkrát.

„Vidím to nemožne, priam až márne. Nafúkané egá a arogancia sa nemôžu opäť spojiť,“ povedal Ucker.

Bohužiaľ, Ucker neuviedol dôvod svojho vyhlásenia, ktoré sa určite dotklo všetkých ostatných členov skupiny – Anahí, Dulce Maríe, Poncha, Chrisa a Maite. Isté je len to, že fanúšikovia ostali po tomto vyhlásení sklamaní a s otvorenými ústami, pretože Christopher je považovaný za jedného z najpokojnejších členov.

Po rozpade skupiny sa všetci vydali na vlastnú cestu. Fanúšikovia boli až do včera v tom, že medzi všetkými členmi vládne láska a pokoj, čoho dôkazom sú minuloročné stretnutia.

Komentáre

4 Komentárov na "Ucker opäť sklamal fanúšikov RBD"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Baška
Admin

Ucker to nikdy nepovedal, informovali sme o tom včera na Facebooku. Bol to výmysel mexických médii :)

Anonymous
Host

No po tomto si nemám chuť pustit seriál la família . Ale zas nemožeme vedieť čo za tým všetkým je . Škoda, že sa niekto z ostatných členov nevyjadril o tom …

anonym
Host

presne to co ma byt preco sa tak skaredo vyjadruje o rbd ze nafukane ega a arogancia

Kika
Host

:( Veľmi ma to sklamalo, vôbec nechápem prečo hovorí také veci. Vždy som ho mala veľmi rada ale toto nie je Christopher ako ho poznám :(

wpDiscuz