IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Ucker si zahrá v produkcii FOX

BY

 

0 COMMENT

 

Najnovšie príspevky, Novinky, Ucker

009

Christopher von Uckermann ešte len nedávno oznámil návrat k hudobnej kariére, no vyzerá to tak, že si na to ešte trošku počkáme a Ucker bude musieť premiéru svojho nového EP presunúť. Príčina však vôbec nie je zlá. Bývalý člen RBD si totiž zahrá v novej produkcii spoločnosti FOX. Jedná sa o seriál 2091 a natáčať sa má v Kolumbii.

Okrem Uckera si v seriáli zahrá aj Manolo Cardona, Angie Cepeda, Cristina Rodlo, Ludovico Di Santo, Luz Cipriota, Benjamín Vicuña, Gonzalo Vivanco, Natalia Reyes, Flora Martinez, Julio Bracho, Salvador del Solar, Jason Day a Jean Paul Leroux.

Seriál rozpráva príbeh o nie príliš vzdialenej budúcnosti, v ktorej ľudstvo vyčerpá všetky prírodné zdroje a blíži sa k zániku; jedinou cestou, ako sa z toho dostať je veriť v seba samého a bojovať proti robotom.

Natáčanie sa začalo minulý štvrtok (31.03.) a malo by trvať 4 mesiace. Podľa našich informácii sa natáča v Bogote a na púšti Tatacoa. Seriál by mal byť verejnosti sprístupnený už v druhej polovici tohto roka a mal by mať 13 epizód.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz