IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Ucker vymenil uniformu rebela

nahlad-2016

Ucker vymenil v seriáli „2091“ uniformu rebela za uniformu bojovníka…

Fanúšikovia už roky netrpezlivo očakávajú chvíľu, kedy ex-RBD oznámia svoj návrat a stretnutie. Avšak, zatiaľ čo oni čakajú, ex-RBD sa venujú svojim životom a projektom sólovej kariéry.

Jedným z nich je aj Christopher von Uckermann, ktorý sa počas posledných rokov preslávil najmä účasťou v televízii. Momentálne sa ale pripravuje na debut svojho nového seriálu, „2091“. Jeho premiéra je naplánovaná už na 18. októbra.

„Bol to úžasný zážitok. Mám rád inovácie a seriál 2091 bude inovovať v každom smere,“ povedal herec v rozhovore pre People en Español.

Podobne, ako aj ostatné seriáli kanálu „FOX“, aj v tomto môžeme vidieť medzinárodnú spoluprácu. Ucker v ňom totiž účinkuje spolu s kolumbijskými hercami, Manolo Cardona a Angie Cepeda. Všetci traja stvárnia statočných bojovníkov, ktorí sa vyberú na mesiac Calisto, aby sa zúčastnili extrémnych hier plných nebezpečenstva.

„Milujem prácu so špeciálnymi efektmi. Pre svoju postavu som musel tvrdo trénovať. Natáčali sme totiž pri extrémne vysokých teplotách, čo sa potom odráža na skvelom projekte. Aj keď to bolo natáčanie podľa scenára, bolo to ako kedy sme natáčali skutočnosť. Vždy sa môže čokoľvek stať…“

Mladý vegetarián (Ucker) tak musel podstúpiť náročný fyzický výcvik, aby mohol natáčať akčné scény spomínaného trinásťdielneho seriálu.

„Závažia, cvičenia s tlakom, cvičenia s mojím vlastným telom, beh, rýchlosť, veľa fyzickej kondície… Toto všetko som musel podstúpiť. Všetko sa to odzrkadlí na mojom výkone.“

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz