IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Universal Music popiera koncert RBD v Brazílií

NAHĽAD JESEŇ 2015

Popieranie stretnutia RBD sa stáva rutinou. Je to takmer rok, čo sa na internete začali objavovať informácie o možnom stretnutí skupiny RBD, sú to však len nepravdivé informácie, ktoré rozšíril dav fanúšikov.

Časopis „LatinPop“ kontaktoval brazílsku stránku Universal Music a opäť dostal negatívnu odpoveď. Neexistuje žiadne vyjadrenie, dátum a miesto, kde by sa ex-členovia RBD mali stretnúť alebo vystúpiť spoločne na jednom pódiu.

Na Brazílskych stránkach sa (02.03.) objavila informácia o možnom vystúpení skupiny RBD v Brazílii, táto informácia však bola hneď stiahnutá z internetu:

„Mexická skupina sa opäť predstaví v Brazílií a to po 7 rokoch od vydania posledného albumu.“

Fanúšikovia získali po tejto informácii silu a verili, že ich milovaný členovia RBD sa opäť stretnú na jednom pódiu. Nestane sa tak, ako povedal Christian v nedávnom rozhovore pre časopis „People En Espanol,“ momentálne pracuje na novom projekte a na stretnutie RBD sa nechystá:

„Nesieme posolstvo tolerancie, lásky, unikátny a transparentný jazyk. Záznamy ukázali, že v číslach sme boli na rekordných miestach, čo žiadna iná mexická skupina nedokázala. Božie načasovanie je perfektné, ak si to bude želať stane sa. Ale nie nie, rozhodne to nie je pravda. Sme v rôznych obdobiach nášho života, našej kariéry. Už bolo rozhodnuté, že táto fáza života ostane len v našich pamätiach,“ povedal spevák.

Anahí sa momentálne chystá na vydanie nového albumu, ktorý predstaví v máji. Maite Perroni dokončila prezentáciu telenovely „Antes Muerta Que Lichita,“ a teraz nahráva nový album. Dulce María momentálne účinkuje v telenovele „Corazón Que Miente“ ako postava mrchy Renaty Ferrer. Christopher začal pracovať na novom televíznom projekte, Christian sa chytá na vydanie novej piesne „Toxico“ a natáčanie telenovely Pedra Damiána, no a Poncho pokračuje v natáčaní „Sense 8″ v Berlíne.

Komentáre

1 Komentár na "Universal Music popiera koncert RBD v Brazílií"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Verča
Host

mňa by aj zaujímalo kedy bude ten dokument :/

wpDiscuz