IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Velascovci na obede s mexickým ministrom vnútra

nahlad-2016

Anahí už niekoľko rokov pravidelne sprevádza svojho manžela, Manuela Velasca, na všetkých jeho verejných akciách. Aj keď ho spočiatku sprevádzala len ako snúbenica a žiadne povinnosti nemala, všetko sa to zmenilo minulý rok v apríli, kedy sa speváčka za Manuela vydala a stala sa tak prvou dámou štátu Chiapas. Od tej chvíle ju môžu vidieť fanúšikovia už nielen na akciách jej manžela, ale taktiež aj na jej „vlastných“, na ktorých si väčšinou plní svoje povinnosti.

Avšak, vo chvíli, kedy Velascovci oznámili tú najkrajšiu správu, si všetci mysleli, že Anahí na verejnosti dlhší čas neuvidíme, no mýlili sa. Speváčka sa totiž aj počas svojho tehotenstva zúčastňuje rôznych akcií, na ktorých buďto sprevádza Manuela a plní si povinnosti prvej dámy, alebo ho jednoducho sprevádza len ako jeho manželka.

Príkladom takéhoto „sprevádzania“ je aj štvrtkový (30.11.) obed Velascovcov s mexickým ministrom vnútra, Miguel Ángel Osorio Chong, jeho manželkou a štátnou tajomníčkou. Tí zavítali do Chiapas kvôli pracovným povinnostiam (vzdanie úcty  Dr. Manuelovi Velascovi Suárezovi) a neodmietli tak pozvanie od Velascovcov na obed v reštaurácii „Asador Castellano“.

„ Odobrovanie návštevy v #Chiapas spoločne s @sadorcastellano@mosoriochong @nuvia_mayorga@velascom_ 😁“

Aprovechando su visita en #Chiapas compartiendo en @sadorcastellano @mosoriochong @nuvia_mayorga @velascom_ 😁

Fotka uverejnená používateľom Anahi (@anahi),

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz