IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Velascovci odmeňovali šikovných remeselníkov

Ako sme vás už informovali, všetko nasvedčuje tomu, že Anahí spolu so synčekom Manuelom sú v úplnom poriadku, čo potvrdil šťastný otecko, politik Manuel Velasco.

 

Už pár dní po pôrode sa Anahí začala venovať aj povinnostiam prvej dámy a svojho manžela sprevádzala pri oslavách víťazstva obyvateľov mesta Chiapas nad Španielmi v námornej bitke. Manuel, ako guvernér, zapálil ohňostroj, ktorý sa už stal tradíciou týchto osláv.

Pred pár dňami, (23.1) sa Anahí opäť objavila po boku svojho manžela a to pri odmeňovaní šikovných remeselníkov. Išlo o finančné odmenenie víťazov v celoštátnej súťaži, za vlastnoručne vyrobené masky, vyrezávané obrazy či tradičné výšivky. Tieto diela sú súčasťou výstavy v kláštore Santo Domingo, na ktorú sa môže prísť pozrieť ktokoľvek.

Opäť o tom informoval Manuel, ktorý na svojom účte zdieľal aj niekoľko fotografií a taktiež aj video.

„Finančne sme odmenili remeselníkov a remeselníčky, ktorí sú víťazmi celoštátnej súťaži v kategórii masky, rezbárske výtvory a tradičné výšivky.“

„Moja žena Anahí a ja vás chceme pozvať na výstavu remesiel v nedávno zrenovovanom bývalom kláštore Santo Domingo v kúzelnom mestečku #ChiapasDeCorzo. Tradícia, ktorá sa koná už 63 rokov. Oceňme a odmeňme remeselníkov a remeselníčky Chiapas.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz