IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Veľká letná súťaž s RBD Fanclubcom

letna sutaz nahlad web

Ako sme už avizovali, na web prichádza VEĽKÁ LETNÁ SÚŤAŽ, do ktorej sa môže zapojiť ktorýkoľvek fanúšik, ktorý rád súťaží, tvorí a hlavne chce vyhrať hlavnú cenu: CD RBD – Rebelde, či ďalšie dve hodnotné ceny od RBD Fanclubu.

Rozdielom medzi touto a inými súťažami bude v tom, že bude celkom iná a suroviny, ktoré na ňu budete potrebovať nájdete zaručene v každej domácnosti. Hovoríte si suroviny? O čom táto súťaž vlastne bude?


ČO JE VAŠOU ÚLOHOU?


Vašou úlohou bude vytvoriť z akýchkoľvek potravín (Múka, ryža, strukoviny, zelenina, ovocie, huby, orechy, semiačka, korenie, cestoviny, sladkosti,…) logo skupiny RBD. Vašej fantázii sa medze nekladú. Logo môžete vyskladať z rôznych farieb, nemusí byť totožné so skutočnými farbami. Jedinou podmienkou pre úspešné zaradenie do súťaže je, aby bolo zrejmé, že naozaj ide o logo skupiny RBD.


STIAHNI SI LOGO PRE POTREBY SÚŤAŽE


Klikni na obrázok a stiahnite si logo skupiny RBD, resp. jeho časť, ktorá je potrebná na zúčasnenie sa v súťaži. Iné logá zaslané do súťaže nebudú akceptované. Nemusíte si však toto logo vytlačiť, stačí ho prekresliť na papier, kartón a pod. a vyplniť ho potravinami.


KDE POSLAŤ SVOJ VÝTVOR?


velkaletnasutaz@rbdfanclub.com

Do správy okrem fotografie vytvoreného loga napíšte svoje MENO, PRIEZVISKO a SUROVINY, ktoré ste použili.


DOKEDY SÚŤAŽ PREBIEHA?


od 02.08.2016 do 31.08.2016


VYHODNOTENIE SÚŤAŽE


Vyhodnotenie súťaže bude prebiehať dvoma spôsobmi.Aboslútneho víťaza, ktorý získa hlavnú cenu súťaže vyberie porota webu RBD Fanclub spomedzi všetkých zúčastnených.

Šancu vyhrať budú mať ešte dvaja účastníci, ktorí získajú najväčší počet hlasov za svoje výtvory. Fotografie výtvorov pre hlasovanie budú zverejnené 01.09.2016.

Veľké vyhlásenie výsledkov prebehne 05.09.2016.


UKÁŽKA


P1030117

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz