IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Videoklip k piesni „Toxico“ je na svete

BY

 

3 komentáře

 

Chris, Najnovšie príspevky, Novinky, Videos

Konečne nastal deň kedy sme sa dočkali nového singli Christiana Cháveza z albumu „Historias de Verano.“ Má názov „Toxico,“ a spevák ho zverejnil spolu s videoklipom exkluzívne pre časopis „People En Espanol.“

Klip bol režírovaný JP Cuarónom, ktorý pracoval aj s hviezdami ako Farruko, a zobrazuje vzťah medzi dvoma ľuďmi. Hrá v ňom sám Christian, ktorý spieva v budove, ktorá sa zdá ako opustený dom, veľmi príbuzný s textom piesne.

Video bolo natočené v Rímskej kolónii mesta Mexika, v štvrti módy v hlavnom aztéckom meste, ako povedal sám Cuarón pre „People en Espaňol“. Vo videoklipe účinkuje herečka a kamarátka Christiana, Natalia Tellez.

Na sociálnych sieťach Christian zdieľal definíciu slova „toxický“, ohlásil aj príchod klipu a vysvetlil, prečo sa pieseň volá tak, ako sa volál:

„#toxico: Čo je jedovaté alebo čo môže spôsobiť znepokojenie alebo smrť ako dôsledok niečoho, čo nás ničí?“

Cítim sa veľmi pokojne a v som pokojný, s rodinou a priateľmi. Šťastný a naplnený,“ popísal svoju novú etapu života a vysvetlil, že „Tóxico“ je balada o otvorenom srdci.

Teraz si už vychutnajte novinku nášho rebela, ktorý do svojho videoklipu a piesne vložil úžasné spevácke ako aj herecké schopnosti:

Christian Chávez – Toxico (oficiálny kanál)

Komentáre

3 Komentárov na "Videoklip k piesni „Toxico“ je na svete"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Daja
Host

Krásná písnička, postupem času začínám mít Christiana jako zpěváka nejradši z RBD, má opravdu úžasný hlas 😊 a Natalia je ve videoklipu krásná a ty šaty, co předvedla 😍😊

Pata
Host

Videoclip sa mi veľmi nepáči, ale pesnička je úžasná😃

Kika
Host

Wau 😍 úžasné 💗

wpDiscuz