IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Víťazstvo lásky [147,148.epizóda]

147,148

Guillermo sa cíti odmietnutý Leonelou, preto ide za Ximenou a presvedčí ju, že budú spolu navždy a že sa rozišiel s Leonelou, lebo už o ňu nemá záujem. Ximena mu uverí, ale varuje ho, že ak ju zradí, zabije ho. Guillermo ju vysmeje a povie jej, aby to urobila ako v hre Othello; aby mu dýkou podrezala hrdlo, kým ju on bozkáva. Victoria povie Osvaldovi, že sa porozprávala s Dr. Riosom o operácii Fer; že jej povedal, že je veľmi pravdepodobné, že bude môcť znovu chodiť, ale že možno nikdy nebude môcť mať deti. Osvaldo žiada Victoriu, aby hovorili o sebe, ale Victoria mu povie, že momentálne sú pre ňu prioritné jej dve dcéry a že teraz je jej prioritou rodina a že on je otcom len jednej z jej dcér. Otec Juan Pablo povie Marii Desamparada, že má obavy, pretože jeho matka stále neoľutovala, že veľmi ublížila aj jemu a napriek tomu jej odpustil; že má obavy, pretože ona (Maria Desamparada), jeho dcéra, nevie odpustiť svojej vlastnej matke. Victoria žiada otca Juana Pabla, aby ju pochopil. Povie Victorii, že od neho žiada, aby ospravedlnil zášť, ktorú ona cíti voči pani Bernarde a že to on neurobí. Eva vytkne Faustovi, že udal pani Bernardu, pretože pôjde do väzenia a to ona mala zabiť ju. Fausto povie Eve, aby zákon potrestal pani Bernardu a aby ona pokojne žila svoj život. Eva mu povie, že pani Bernarda musí zomrieť pri požiari ako jej sestra Rosalia. Diana príde po Cruza, lebo majú veľmi dôležitú tlačovú konferenciu. On jej povie, že preňho je oveľa dôležitejšie zobrať svoju manželku na liečbu. Fernanda mu povie, aby si nerobil starosti ak s ňou raz nemôže ísť a že je to v poriadku. Diana chytí Cruza voľne za ruku. Fernanda začne žiarliť. Victoria povie otcovi Juanovi Pablovi, že jeho matka je konečne tam, kam patrí vrahyňa. Otec Juan Pablo jej smutný povie, že ho zraňuje, keď o nej takto hovorí, lebo ona sama chce, aby jej bolo odpustené a nie je schopná odpustiť. Victoria mu povie, že nikdy neodpustí pani Bernarde. Maria Desamparada povie Victorii, že sa opäť správa arogantne a že ani ona jej neodpustí. Otec Juan Pablo sa pýta Marie Desamparada, či je skutočne presvedčená o tom, že sa chce vydať za Alonsa. Povie mu, že áno a že by si nikdy neodpustila, keby ho neurobila šťastným v posledné dni jeho života.
Ximena povie právnikovi pani Bernardy, aby neurobil nič preto, aby ju nateraz dostal z väzenia; že im vyhovuje ju nechať vo väzení o niečo dlhšie. Maximiliano povie Marii Desamparada, že bol navštíviť Fausta a že mu povedal, že Lindu zavraždila Ximena. Maria Desamparada mu povie, že zatiaľ čo sa oni spytujú sami seba či robia správnu vec, keď sa lžou snažia zachrániť život, iní ľudia zabíjajú bez najmenšej výčitky svedomia. Maximiliano povie Fabianovi o tom, čo sa on a Maria Desamparada chystajú urobiť pre Alonsa. Fabian mu povie, že je blázon alebo sa možno snaží vydláždiť si cestu priamo do neba. Maximiliano ho požiada o diskrétnosť. Pani Bernarda povie Bernardovi, nech pokračuje v ich pláne uniesť Victoriu a Mariu Desamparada; že môže urobiť čokoľvek chce s Victoriou, ale že nesmie skriviť ani vlások Marii Desamparada. Guillermo sa jej spýta, ako mu mieni zaplatiť, keď je zavretá vo väzení. Pani Bernarda ho ubezpečí, že tam nebude dlho.
Keď Osvaldo vidí Victoriu a Heriberta spolu, začne žiarliť a spýta sa Victorie, či ho prestala milovať kvôli Heribertovi. Nahnevaná Fernanda povie Dr. Riosovi, že nechce, aby ju operoval muž, ktorý zneužíva jej ochorenie na získanie lásky jej matky. Maria Desamparada prichytí Ximenu ako bozkáva Maximiliana. Povie jej, že sa prišiel k Ximene len posťažovať na snubný prsteň, ktorý Ximena predala. Ximena posmešne povie Marii Desamparada, že Max na ňu určite nezabudol a že navyše prečo ju to trápi keď sa už čoskoro vydá za Alonsa. Maria Desamparada jej povie, že jej len prišla povedať, že už vie, že zabila Lindu a že ju ide udať, aby polícia vraždu vyšetrila. Victoria ide navštíviť pani Bernardu, aby na ňu nakričala, že konečne zaplatí za všetky svoje zločiny. Pani Bernarda jej povie, že čoskoro preukáže svoju nevinu a že má syna kňaza, ktorý jej odpustí; pričom ale pochybuje, že ona (Victoria) sa niekedy dočká odpustenia od Marie Desamparada, dcéry, o ktorej vždy snívala a chcela ju kolísať a uspávať na rukách. Mariu Desamparada uniesli nejakí muži; jeden z nich jej povie, že ich poslal uniesť ju jej najhorší nepriateľ.


Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz