IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Víťazstvo lásky [27,28.epizóda]

BY

 

0 COMMENT

 

"Víťazstvo lásky", Maite, Novinky, Z17

Victoria sa práve chystá prezradiť Osvaldovi svoje tajomstvo, ale preruší ju slúžka, ktorá oznámi, že na ňu čaká otec Juan Pablo. Juan Pablo chce ostať s Victoriou aj naďalej v kontakte a vrátiť jej dcéru. Victoria chce vedieť, či je ochotný ísť proti svojej matke. Juan Pablo je pripravený postaviť sa komukoľvek, ale splní svoj sľub a dcéru jej vráti. Maria Desamparada prisahá otcovi Juanovi Pablovi, že sa už Maxovi z lásky oddala, ale má obavy, že Victoria ju nikdy neprijme. Juan Pablo sľúbi, že sa s Maxom porozpráva. Fernanda si na nič nepamätá a s prekvapením nájde Federica vo svojej posteli. Vraj ho k sebe pozvala. Pri odchode stretáva Cruza. Fernanda varuje Cruza, aby o tom nikomu nehovoril. Victoria povie Antoniete, že chcela Osvaldovi prezradiť svoje tajomstvo, ale zľakla sa, čo si o nej pomyslí práve teraz, keď ich pevne spojila záchrana Fernandy pred Padillom a jeho synom. Fernanda prezradí Fabianovi, že vie o jeho láske k nej a povie svojej priateľke Gaby, že stávku vyhrala. Prichádzajú Naty s Fabianom, ktorý ju pobozká. Predstaví ju ako svoju priateľku a že sa čoskoro budú brať. Fabian sa Naty ospravedlní s tým, že chcel Fernande dokázať, že mu vôbec nechýba, aj keď ju miluje. Prichádza Ximena, ktorú všetky modelky vítajú s otvorenou náručou. Prezradia jej hneď, že niekto si robí zálusk na jej miesto. Ximena arogantne reaguje, že je špičkovou modelkou a čoskoro, keď sa vydá za Maxa, sa z nej stane aj majiteľka. Fernanda sa nad Mariu Desamparada vyvyšuje s tým, že pred ňou zdôrazňuje svoje postavenie majiteľkinej dcéry a jej postavenie obyčajnej zamestnankyne. Max pri rozhovore s otcom Juanom Pablom zdôrazní, že aj keď to jeho matka nebude akceptovať, ožení sa s Mariou Desamparada, lebo ju miluje. Ximena pokrytecky povie Maxovi, že ho nikdy nepodviedla a stále ho miluje. Max jej dôrazne povie, že ju už nemiluje a jej prítomnosť ho veľmi rozčuľuje. Ximena ho ale varuje, že sa jej tak ľahko nezbaví. Maria Desamparada povie otcovi Juanovi Pablovi o poznámke, ktorú utrúsila pred jeho matkou a tá poprela, že by jej syn mal niekedy nejaké deti. Maria Desamparada vidí situáciu veľmi jasne, ale ako prezradí otcovi Juanovi Pablovi, nerozumie, prečo to Bernanda potrebovala objasniť. Victoria povie Juanovi Pablovi, že opäť rozvíril jej minulosť a zamiešal sa jej do života a pozná aj Osvalda a Maxa. Ximena spôsobí pád Marie Desamparada. Lindu a Osvalda nachytá slúžka pri bozku vo Victoriinej spálni.
Ximenu trápi jej matka, ktorá nástojí na tom, aby získala Maxa späť bez ohľadu na prostriedky, lebo sú na mizine. Ofelia Ximenu varuje, že sa musí prestať stretávať s Guillermom, lebo inak povie Maxovi a Victorii, že pred odchodom do Paríža bol jej milencom. Ximena nemá rada, keď sa jej niekto vyhráža. Okrem toho sa s ním už veľakrát pokúšala rozísť, ale on ju skrátka nenechal na pokoji a vraj bez nej nemôže žiť. Ofelia sa z nej vysmieva a tvrdí, že Guillermo nevie žiť bez akejkoľvek ženy, ale ona (Ofelia) sa ho nemieni vzdať. Zúfalý Osvaldo chce, aby Linda pochopila, že s ňou už nič
nechce mať, ale keď odmietne odísť, prisľúbi, že jej neskôr zavolá. Slúžka si uvedomí, že Victoria ich môže nájsť a  odvedie jej pozornosť. Ximena povie Guillermovi o Ofeliiných vyhrážkach, že prezradí Maxovi a Victorii ich aféru, aby sa rozišli. Guillermo jej povie, že Ofelia je síce inteligentná, ale nerozdelí ich, lebo ich spája nielen vášeň, ale i nenávisť k Osvaldovi Sandovalovi. Povie jej o svojej nenávisti voči nemu, nielen preto, že mu ukradol všetky dobré role, ale vzal mu aj jedinú ženu, ktorú kedy skutočne miloval. Victoria je však nevinná a nikdy by nesúhlasila, aby sa stala jeho milenkou, teda všetko, čo mu ostalo bola snúbenica Osvaldovho syna. Ximena je celá bez seba, že ju vyhľadal iba pre toto. Linda cynicky prezradí Marii Desamparada , že išla do Osvaldovho domu nalíčiť jeho dcéru a potom bola v jeho spálni a pobozkali sa. Juan Pablo povie Bernarde, že už má stopu a je presvedčený, že matka Clementina mu pomôže pri hľadaní Victoriinej dcéry. Victoria povie Maxovi, že si ešte musia niečo objasniť. Max namieta, že to nie je dôležité, lebo sa už rozhodol. Victoria chce vedieť, čo urobí, ak bude jeho rozhodnutie pre ňu neprijateľné. Max zdôrazní, že v spoločnosti je šéfkou ona, ale mimo nej, má svoj život a bude si žiť, ako uzná za vhodné. Keby nesúhlasila s jeho rozhodnutím, všetkého by sa vzdal a odsťahoval by sa. Victoria pripomenie Marii Desamparada, že z nej sľúbila urobiť najlepšiu modelku a svoj sľub dodrží, ale Maria sa ešte nesmie zamilovať, lebo to nestojí za to. Maria Desamparada jej prezradí, že už zamilovaná je. Victoria ju za to odsúdi a nie je ochotná nechať ju skaziť si kariéru. Bernarda sa stretne s Mariou Magdalenou , ale tá ju odmieta, aj keď je skutočne jej vnučkou.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz