IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Víťazstvo lásky [45,46.epizóda]

BY

 

6 komentářů

 

"Víťazstvo lásky", Novinky, Z17

Fernanda a Federico majú autonehodu, ale našťastie vyviaznu bez zranení. Oscar objedná Federicovi taxík domov a varuje Fernandu, aby to už neriešila. Linda sa opýta Osvalda, čo sa stalo, že má Victorie plné zuby. Či je dôvodom to, že venuje viac času svojej práci než jemu. Osvaldo prezradí, že ide o niečo iné. Zdá sa, že Victoria pred ním skrýva veľké tajomstvo. Linda chce vedieť, či on nemá žiadne tajomstvá. Nahnevaný Osvaldo však neskrýva žiadne tajomstvá a už o tom nechce počuť. Pedro povie Ofelii o svojom pocite. Zdá sa mu, že Guillermo Osvalda nenávidí a snaží sa ho pred Victoriou očierniť. Ofeliu to však nahnevá. Neverí, že by sa Guillermo odvážil Osvalda nejako poškodiť bez ohľadu na to, že aj keď bola Leonela jeho milenka, nechala ho pre Osvalda, čo spôsobilo, že o ňu obaja bojovali. Draho však za to zaplatila. Oscar povie Fernande, že má všetko, čo potrebuje, aby bola, šťastná, ale vyzerá to tak, že robí všetko, aby sa zničila. Chce vedieť, či ju baví sledovať otca svojho snúbenca, ako ohrozuje záhradníka zbraňou a či považuje za zábavné, ak sa niekto pozerá smrti do očí. Fernanda sa mu zverí, že jej chýba matkina láska. Niekedy má pocit, že si uzurpuje miesto niekoho iného a že by chcela, aby jej mama toľko nepracovala a venovala jej viac času. Oscar ju chápe. Chápe aj to, čím si prechádza a chce, aby vedela, že sa naňho môže vždy spoľahnúť. Pani Bernarda nechá urobiť testy DNA, aby sa potvrdilo, či je Maria Magdalena skutočne dcérou Victorie a Juana Pabla. Keď si Cruz uvedomí, že Juanjo je rozhodnutý ísť Lindu hľadať do Veracruzu, takmer mu povie celú pravdu, ale v tom momente sa zjaví pán Napo. Maria Desamparada a Max oslavujú svoje víťazstvo v kanoistickej súťaži a pobozkajú sa. Victoria a Ximena ich s hnevom sledujú. Max žiarli, lebo počas súťaže Joaquin nespustil z Marie Desamparada oči. Preto si priveľa vypije, čo Ximena využije na to, aby sa dostala do jeho izby a zviedla ho.

Komentáre

6 Komentárov na "Víťazstvo lásky [45,46.epizóda]"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Ivana
Host

prosim vas neda sa vam opravit tato čast? pretoze tiez mi tu ukazuje len film a nie serial :( alebo neviete kde by som si mohla pozriet tuto časť?

Baška
Admin

Budeme sa snažiť opraviť čo najskôr :)

lucia
Host

nevim jak vam ,ale me tady hraje nejaky film o cernosich

Anonymous
Host

ahoj fernanda si najkrajšia s celého filmu aj s crusom tvorite ten najkrajši pár

dejda
Host

Prosim vas kto je skutocnym otcom Maximiliana, pretoze dako mi uslo to, ci ho vtedy ta Leonela klamala alebo mu hovorila pravdu o tom, ze otcom je Giermo. Dakujem.,.

wpDiscuz