IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Víťazstvo lásky [5,6 .epizóda]

BY

 

4 komentáře

 

"Víťazstvo lásky", Maite, Novinky, Z17

Antonieta povie Victorii, že keby ju tak dobre nepoznala, neverila by, že za neúprosným a tvrdým vystupovaním tejto ženy sa skrýva žena, ktorá si toľko vytrpela. Victoria nezabudla, ako ju znásilnil Rodolfo Padilla, pre ktorého pracovala, keď jej dcéra bola ešte maličká. Victoria sa rozčúli, keď zatelefonuje Guillermovi, aby sa opýtala, či je s ním Osvaldo a Guillermo jej povie, že jej manžel sa veľmi veselo rozpráva s veľmi príťažlivou mladou ženou, ktorej meno je Maria Desamparada. Maria ide navštíviť Victoriu, ktorá sa jej nemilosrdne opýta, čo má s Osvaldom. Maria jej povie, že jej manžel bol k nej iba milý. Maria musí Victorii dokázať, či je dosť dobrá ako modelka alebo nie…

Komentáre

4 Komentárov na "Víťazstvo lásky [5,6 .epizóda]"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Claudia
Admin

Baška určite časti pridá, len momentálne máme menší výpadok redaktoriek, pretože dve sme v maturitných ročníkoch, takže Baška často musí „ťahať“ aj za nás :) Ale akonáhle to bude možné, určite sa to opraví :)

maria
Host

Baška , dala by si tu chýbajuce časti na stranku ? alebo teda niekto kto ma tu stranku na starosti :)

Klaudikaa
Host

chýba časť 164-165

Katka
Host

Baška, si super :)
Nielenže nás informuješ o RBD ale momentálne (tak to vyzerá) aj o najsledovanejšej telenovele momentálne :) Ďakujeme ti za to, že to tu dávaš. Keďže sa mi telenovela páči a nemám možnosť si ju pozierť normálne vo vysielacom čase, môžem si ju pozrieť tu. Si super, len tak ďalej pokračuj v práci, ktorá ťa naplňa :)

wpDiscuz