IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

[VSTUPENKY] Rebelské stretnutie fanúšikov 2016

stretnutie potvrdené2016

POTVRDENÉ! Stretnutie rebelských fanúšikov na Slovensku sa uskutoční v dvoch mestách! ☺

V prvom rade sa chcem z celého srdca poďakovať všetkým, ktorí sa potešili správe, že by sa stretnutie rebelských fanúšikov na Slovensku mohlo opäť uskutočniť. Veľmi si vážim, že máte záujem sa stretnúť nie len s nami, ale aj so svojimi rebelskými kamarátmi a porozprávať sa s nimi o tom, čo možno nerozoberéte so svojimi priateľmi v okolí.

Chcem sa špeciálne poďakovať fanúšikov z okolia Žiliny a Bratislavy, pretože práve vy ste určili, že z troch slovenských miest, sa stretnutie bude konať práve tam! Fanúšikov, ktorí mali záujem prísť na stretnutie do Košíc, pozývame do Žiliny alebo Bratislavy.

Kedy sa bude konať stretnutie rebelských fanúšikov v Žiline?

Stretnutie v Žiline sa naplnilo podľa očakávaní, doposiaľ bolo zaslaných 12 prihlášok, preto sa uskutoční vo vopred určený termín, teda v pondelok (08.08.2016 o 15:00) v sade SNP blízko železničnej stanice Žilina.

Prečo sa zmenil termín stretnutia v Bratislave?

Zmena termínu v našom hlavnom meste nastala z dôvodu nedostatočného počtu fanúšikov (prihlásených bolo 8), napriek tomu sme sa však rozhodli pre náhradný, VÍKENDOVÝ termín, aby sa stretnutia mohlo zúčastniť viacero osôb. Nový termín pre stretnutie v Bratislave je 03.09.2016. Tento termín je konečný, meniť sa už nebude.

Ako si zakúpiť vstupenku?

Vstupenku na stretnutie v hodnote 1,90€ si musíte zakúpiť predom pomocou emailu. Cena zahŕňa organizáciu stretnutia ako aj malé občerstvenie a prekvapenie pre každého účastníka.


VSTUPENKYŽILINA (08.08.)

1,90€
  • Čas konania: 15:00
  • Miesto konania: sad SNP
  • V cene je zahrnuté: malé občerstvenie, prekvapenie, organizácia

zilina

 


BRATISLAVA (03.09.)

1,90€
  • Čas konania: 13:00
  • Miesto konania: sad Janka Kráľa
  • V cene je zahrnuté: malé občerstvenie, prekvapenie, organizácia

bratislava

Komentáre

1 Komentár na "[VSTUPENKY] Rebelské stretnutie fanúšikov 2016"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
A.
Host

Bude niekedy inokedy termín rebelskébo stretnutia v Bratislave? Termín 3.9. sa nemal meniť a nakoniec mič sa nekonalo. Škoda toho a ešte viac, že nebol udaný dôvod. Veľmi ma to sklamalo z tohto prístupu. :(

wpDiscuz