IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Za videoklipy RBD

za-videoklipy-rbd

RBD bylo jednou z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších skupin své doby. Získalo si srdce miliónů lidí po celém světě. Nejen, díky telenovele Rebelde a jejich charaktery, ale v neposlední řadě i díky hudbě  textům, které se nám navždy zapsali do paměti.

Připravili jsme si proto pro vás takový vzpomínkový souhrn všech jejich videoklipů. 

 

rebelde-collagelogo

 

 

 

 

 

Rebelde

Hymna každého rebela. Kdo nezná slova této písně, jako by nebyl. Nic nikdy nenahradí ten pocit, když těchto šest rebelů vyběhlo na pódium a rozezpívali s ní celou halu. Stačilo už jen zakřičet: ,,Yo digo R, tu dices BD, RBD RBD!“


sqes-collagelogo

 

 

 

 

 

Solo Quédate en Silencio

Neboli také název ,,5 minutos“ je jednou z jejich neromantičtějších písní. Spolu s ,,Rebelde“ jedna z úplně prvních. Videoklip se natáčel přímo před živým publikem.


salvame-collagelogo

 

 

 

 

 

Salvame

Nádherná, ale velmi smutná. I tak by se dala popsat píseň ,,Salvame.“ Natáčení videoklipu se uskutečnilo v Kanadě v roce 2005 mimo natáčení románu. Není pochyb, že od prví chvíle a už navždy bude patřit Anahí.


ahalogo

 

 

 

 

 

Aún Hay Algo

Každý fanoušek RBD miluje tuto píseň a klip! No řekněte, kdo z vás si nikdy nebroukal slova ,,Quizás entre los dos aún hay algo de amor“?


nalogo

 

 

 

 

 

Nuestro Amor

Videoklip plný lásky. Šest přátel se sejde na večeři. Nechybí dobré jídlo, zábava a především láska.To vše stačí k tomu, aby jsme se do nich opět víc zamilovali.


soplogo

Ser o Parecer

,,Být a nebo vypadat, co si představuješ?“ To je začátek ,,Ser o Parecer,“ první vydané písně z alba ,,Celestial.“ Byla poprvé představena na nezapomenutelném koncertu v Riu. Není divu, že si ji publikum hned oblíbilo. Videoklip se stal okamžitě jedním z nejoblíbenějších, jejich kostýmy a choreografie si všechny získala. Takovou zajímavostí je, že Dulce i Anahi potvrdily, že právě tato píseň pro ně na vyzpívání byla nejnáročnější.


celestiallogo

 

Celestial

Přímo ,,nebeský“ videoklip, který se natáčel u sopek Mexiku. V klipu to není vůbec poznat, ovšem všichni členové při natáčení trpěli velikou zimou. Režisérem byl Esteban Madrazo, který se skupinou spolupracoval už na videoklipu ,,Ser o Parecer.“


bsmlogo

 

 

Besame Sin Miedo

Videoklip se natáčel v Rumunsku, Transylvánii během jejich turné v roce 2007. Režisér videa, tak chtěl použít symboliku mezi odvahou někoho políbit a strachem. Na toto natáčení nejvíce vzpomíná Maite. Už dříve prohlásila, že to pro ni byl jeden z nejlepších zážitků.


talogo

 

 

 

 

 

Tu Amor

Jediný z klipů, který se nahrával v Los Angeles. Romantická, klidná píseň. Moře, západ Slunce, zpívání při ohni. Tomuto videu rozhodně nic nechybí.


inalcanzable-collagelogo

 

 

 

Inalcanzable

Každý se už občas cítil osamělý. Právě toto symbolizuje ,,Inalcanzable.“ Text mluví o neopětované lásce a samotě. Samotný videoklip se nám na konci snaží ukázat, že je tu vždy někdo nebo něco s námi.


edclogo

 

 

 

Empezar Desde Cero

Tento videoklip nezkalme. Úžasná hudba, kostýmy a hlavně každý s úsměvem na tváři. Hned máme chuť ,,Začít od nuly.“


mmlogo

 

 

 

 

México, México

Píseň, která vznikla za účelem podpoření mexického fotbalového týmu. Skupina ji poté zpívala i na stadiónu. K natáčení se využil ,,výlet rebelů“ ve třetí sérii telenovely.


eblogo

 

Estar Bién

Poslední tu máme spolupráci s Kudai a Lolou, rytmickou a melodickou píseň. Říká nám, že život je třeba si užívat a nebrat ho tak vážně. Bohužel na natáčení chyběla Maite, která v ten čas zrovna natáčela telenovelu ,,Nespoutaný anděl.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz