IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Zamilujte sa do Dulce v Plug Out!

Krásna Dulce María, bola nedávno pozvaná do nového programu kanáluRitmoson,“ pod názvom „Plug Out“. Hviezda mexickej telenovely „Rebelde,“ ktorá nedávno vydala album „DM,“ v ňom tak prezentovala najkrajšie hity, ktoré sa stali jej singlami.

Dulce zaspievala pieseň z predchádzajúceho albumuSin Fronteras,“ a to veľmi úspešnú skladbu „O lo haces tu o lo hago yo,“ a taktiež najnovší singel z aktuálneho albumu,Rompecorazones„. Diva tieto dve nádherné piesne zaspievala v akustickej verzii, a tak jej fanúšikovia ju majú opäť možnosť počuť tak trošku inak.

Dulce María – O lo haces tu o lo hago yo (Plug Out)

Dulce María – Rompecorazones (Plug Out)

Dulce María v programe „Plug Out,“ stanice „Ritmoson,“ (12.06.2017)

Po odvysielaní programu, Dulce na svojom Facebooku uverejnila príspevok, v ktorom priblížila účinkovanie v tomto programe a poďakovala sa za účasť v ňom:

„Príbeh za tvorbou piesní … krásny program! ❤️🎤🎸🎶 #Pluggout RMS Canal páči sa mi vyjadriť samú seba skrze hudbu, textami piesní … pretože sú súčasťou nás, nášho života, rôznych fáz a našej histórie 🎶🎶🎶 ďakujem Bohu pretože vo svete, kde by chceli aby sme boli ticho je dovolené spievať a prinášať správy do otvorených sŕdc ❤🙌🏼🙏🏼 dobrú noc milujem vás! Nech vás Boh žehná 🙌🏼“

La historia detrás de las canciones … bonito programa !❤️🎤🎸🎶 #Pluggout RMS Canal me gusta poder expresarme a través…

Zveřejnil(a) Dulce Maria dne 12. červen 2017

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz