IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Zapoj sa do druhého darčeka pre Dulce  

Ako iste viete naša krásna mexičanka Dulce María odštartovala v marci (24.3.) v rodnom Mexiku svoje svetové turné s názvom „DM World Tour„. S turné už navštívila Brazíliu, a pokračovať bude v Madride v Španielsku (07.07. – 08.07.). Počas dvoch dní budú fanúšikovia súčasťou konferencie spojenej s Meet&Greet a koncertu s magickou šou.

Niekoľko dievčat zo Slovenska sa rozhodlo splniť si sen stretnúť sa s Dulce a navštíviť tak prekrásny Madrid. Vy máte teraz jedinečnú možnosť zapojiť sa do DRUHÉHO projektu a byť aspoň na diaľku súčasťou týchto magických chvíľ. Pripravili sme totiž prekvapenie pre Dulce, kde jej môžete prostredníctvom vašej fotografie a krátkeho odkazu napísať niečo čo by ste jej chceli povedať ak by ste mali možnosť stretnúť ju.

Odkazy spolu s fotografiami budú spojené do symbolickej knihy, ktorá bude v Madride odovzdaná Dulce ako jeden z darčekov od jej slovenských fanúšikov.


Čo je hlavnou myšlienkou tohto projektu?


Hlavnou myšlienkou je vyjadriť Dulce podporu a bezhraničnú lásku od slovenských fanúšikov. Ukázať jej, že v aj tak malej krajine akou je naše Slovensko má veľké množstvo fanúšikov, ktorí ju milujú celým srdcom.


Kto sa môže do projektu zapojiť?


Do projektu sa môže zapojiť každý fanúšik, ktorý miluje Dulce a chcel by jej niečo povedať.


Ako sa zapojiť?


Pošli email na: darcekpredulce@rbdfanclub.com s textom „Chcem sa zapojiť do prekvapenia pre Dulce“ a my ti do 24 hodín pošleme potrebné inštrukcie.


Dokedy sa môžete zapojiť?


Fanúšikovia sa môžu zúčastniť projektu najneskôr do piatku 16.júna.

Dúfame, že sa vás zapojí čo najviac a pripravíme tak spoločne pre Dulce krásne prekvapenie.

Komentáre

1 Komentár na "Zapoj sa do druhého darčeka pre Dulce  "

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Dominička
Host

Chcem sa zapojit do prekvapenia pre Dulce.

wpDiscuz