IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Zapoj sa do „toxického“ darčeka pre Christiana

BY

 

0 COMMENT

 

Chris, Najnovšie príspevky, Novinky

Život Christiana Cháveza nebol vždy ružový. Prežil niekoľko vzletov ale aj pádov, dokonca jeden pád na dno ho takmer stál život. Vďaka Bohu a vďaka Anahí je dnes tu, a my už pár dní môžeme počúvať jeho najnovší singelToxico.“ (Viac na: Christianova pieseň dostupná na digitálnych platformách)

Preklad tejto nádhernej piesne, v ktorej videoklipe vystupuje aj bývalá partnerka Christophera Uckermanna, Natalia Tellez, už na webe u nás máte. (Viac na: Preklad piesne „Toxico“ od Christiana) Preto máte možnosť prečítať si slová piesne a vžiť sa do deja, ktorý pre nás pripravil Christian. Ak ste si dokonca skladbu zakúpili na jednej z hudobných platforieb o to lepšie, pretože ste tak podporili speváka aj finančne a opäť ste mu pomohli rozbehnúť svoju hudobnú kariéru, ktorá veríme, že s prichádzajúcim albumom opäť naberie na svojej sile.

My sme sa však rozhodli, že okrem toho, že Christiana podporíme hudobne tak ako všetci jeho fanúšikovia, pripravíme pre neho malé prekvapenie. Zapojte sa aj vy do darčeka pre Christiana, ktorým mu dáme jasne najavo, že aj na SLOVENSKU a v ČESKEJ REPUBLIKE má svoj fanklub, ktorý ho miluje. Že aj tu rozumieme jeho slovám, potrebám, vyslanej láske a že ho budeme vždy ako člena skupiny RBD podporovať.


Ako sa zapojiť?


Ak sa chceš zapojiť, pravidlá sú veľmi jednoduché. Na biely papier, napíšte čo NAJVÄČŠÍM TLAČENÝM PÍSMOM slovo „TOXICO.“ Fotografia MUSÍ byť na ŠÍRKU a najlepšie vo vyššej kvalite (Predným fotoaparátom vznikajú nekvalitné fotografie, ktoré sa do darčeka dajú použiť len veľmi ťažko.)

Ukážka ako by mala fotografia vyzerať.


Kde zasielať fotografie?


Svoje fotografie zasielajte na email: toxico@rbdfanclub.com, spolu so svojim menom, priezviskom a krajinou odkiaľ pochádzate.


Dokedy je možné sa zapojiť?


Do darčeka je možné zapojiť sa do štvrtku, 2.februára (22:00).

Spojme svoje sily a dosiahnime opäť niečo krásne, čo zahreje pri srdci jedného z našich milovaných členov skupiny RBD.

Christian Chávez – Toxico

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz