IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Zaznie pieseň Loca naživo v Mexiku?

Cali&El Dandee je kolumbijske popové duo, ktoré tvoria bratia Alejandro(Cali) a Mauricio(Dandee) Rengifo. Ich najväčšími hitmi sú piesne Gol, Volver, Move Your Body, Tus Ojos, Lento a La Muda. Najúspešnejší singel Por Fin Te Encontre má na YouTube viac ako 600 miliónov zhliadnutí, nasledovaný singlom Yo Te Esperaré s viac ako 260 miliónmi zhliadnutí. Hoci spoločnú kariéru odštartovali v roku 2008, ich debutový album 3AM bol prepustený až 10.júla 2012 spoločnosťou Universal Studios v Španielsku.

Skupina bola niekoľkokrát nominovaná na rôzne ocenenia,napr. Premios Nuestra Tierra(pocta za vynikajúce výsledky v kolumbijskom hudobnom priemysle), World Music Awards(medzinárodné ocenenie na základe celosvetových údajov o predaji od Medzinárodnej federácie hudobného priemyslu), a tiež MTV Europe Music(najpopulárnejšie hudobné videá v Európe).Získali tiež niekoľko nominácií na Premios 40 Principales(každoročné udeľovanie cien španielskej rozhlasovej stanice Los 40 Principales), kde vyhrali v kategórii Najlepšia Latinská Pieseň s piesňou No hay 2 sin 3, naspievanú so španielskym spevákom Davidom Bisbal ako oficiálnu hymnu pre futbalovú ligu Euro 2012.

Duo vydalo 12.mája 2017 pieseň s názvom Loca v spolupráci s talentovanou mexickou speváčkou Maite Perroni. Pieseň okamžite vzbudila záujem u fanúšikov dua a taktiež aj mexickej divy a spôsobila svojou rytmickosťou tzv. „Locamániu“. V piatok 25.5. sa duo na svojom oficiálnom profile na Twitteri pýtali fanúšikov, či by chceli aby pozvali Maite na svoj koncert v Mexiku a zaspievali tak po prvýkrát naživo pieseň Loca:

Chcete aby sme pozvali @MaiteOficial na náš nasledujúci koncert v Mexiku 17.júna? #Loca #Lumbra. Páčilo by sa vám počuť #Loca naživo spolu s Maite Perroni? „

Fanúšikovia nadšene súhlasia a sama Maite pozvanie zdieľala na svojom profile. Zatiaľ je však otázne či Maite pozvanie prijme. Dúfame však, že áno a chytľavá pieseň Loca zaznie naživo. Budeme vás informovať.

Maite Perroni ft. Cali&Dandee – Loca

Komentáre

1 Komentár na "Zaznie pieseň Loca naživo v Mexiku?"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Pata
Host

Bolo by to super, ale mohol by už byť aj ten videoclip

wpDiscuz