IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Zomrel skladateľ najznámejších piesní Dulce

Hudobný svet včera (18.04.) zasiahla smutná správa. Mladý a talentovaný producent a skladateľ Alex Dupeyron zomrel. Fanúšikom Dulce Maríe, môže byť známy ako producent, ktorý s ňou spolupracoval na dvoch albumoch a najznámejších piesňach, ktoré pre speváčku znamenajú tak veľa.

Fanúšička ešte včera večer informovala Dulce s touto smutnou správou na Twitteri, ktorá tomu spočiatku nechcela uveriť:

„Zomrel Axel Dupeyron 😔 talentovený producent, ktorý pracoval s Dulce Maríou na albume „Extranjera“ s Inevitable, Luna a Dicen.🙏🏼💫,“ napísala fanúšička.

„Ako vieš?,“ napísala speváčka.

Správa o jeho smrti však bola pravdivá, pretože o nej informoval bratranec skladateľa na svojom Facebooku. Ako sám skladateľ ešte v januári toho roku uviedol, lekári mu objavili nádor v tele, avšak aj napriek tomu z nemocnice odchádzal s pozitívnou prognózou. Všetko však dopadlo úplne inak a mladý producent sa dnes na svet pozerá z neba.

Dulce María v ranných hodinách, zdieľala príspevok na svojomInstagrame,“ kde producentovi jej najkrajších hitov venovala pár krásnych a vďačných slov:

„Navždy, kamarát  …#AXLDupeyron ďakujem za tvoju hudbu,tvoju lásku a tvoj úsmev a za tvoj niekedy čierny humor 😏zostávaš s nami prostredníctvom tvojej hudby navždy a v srdciach tých, ktorí sme ťa poznali a mohli s tebou pracovať …za mňa ti nekonečne ďakujem za zloženie môjho prvého singlu #Inevitable, že si skladal a bol súčasťou môjho sna, môjho prvého albumu #extranjera #Luna #Dicen #Inevitable a poslednýkrát keď sme spolu nahrávali album #SinFronteras #EnContra „aj tak sme nekonečný a dosiahneme to…“ ďakujeme, že si nám pripomenul, aký je život krehký a že ho musíme žiť a nemáme odkladať na zajtra niečo, čo mame urobiť dnes . Nech ťa Boh ochraňuje, budeš nám chýbať  😰😰😰 odpočívaj 🙌🏼🙏🏼❤ a keď nadíde čas, vidíme sa hore ✨✝️“

Hasta siempre amigo …#AXLDupeyron gracias por tu música,tú cariño tú sonrisa y tu humor un poco oscuro 😏 te quedas con nosotros con tu música para siempre y en los corazones de quiénes te conocimos y pudimos trabajar contigo…en mi caso te agradezco infinitamente el haber hecho conmigo mi primer sencillo #Inevitable componer y ser parte dE mi sueño de mi primer disco #extranjera #Luna #Dicen #Inevitable y la última que grabamos juntos para mi disco #SinFronteras #EnContra "después de todo,somos eternos,los venceremos…" Gracias por recordarnos lo frágil que es la vida y que debemos vivirla y no dejar para mañana nada pues solo tenemos el hoy . Que Dios te bendiga te vamos a extrañar 😰😰😰 Descansa🙌🏼🙏🏼❤ y por allá nos veremos cuando llegue el tiempo ✨✝️

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) on

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz