IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

zOOm: „Antes Muerta Que Lichita“ našimi očami

BY

 

0 COMMENT

 

Maite, Najnovšie príspevky, Novinky, zOOm

„Antes Muerta que Lichita“ je telenovela, ktorá sa začala vysielať v roku 2015 a pokračovala až do fabruára 2016. Zahrala si v nej kráľovná telenoviel, Maite Perroni. Maite však nebola jedinou rebelkou, ktorá sa ukázala v tomto seriáli. Mohli sme tu vidieť účinkovať aj aj Sherlyn, herečku známku z jedného seriálu pre mladých, a Eddyho Vilarda, ktorého si pamätáme ako mladučké Tea z telenovely „Rebelde“.

O čom vlastne tento seriál je? Alicia Gutiérrez, zvaná Lichita, pracuje v jednej veľmi známej agentúre s názvom „Iconika“. Tu sa stáva obeťou šikany zo strany všetkých jej kolegov, kvôli tomu, ako sa oblieka a ako vyzerá.  Alicia je najviac zosmiešňovaná Lucianou, neterou majiteľa spoločnosti, ktorá veľmi dobre vie, do koho je Alicia zamilovaná a snaží sa, aby nikdy nedostala to, čo chce.

Alicia je človke, ktorý by pre svoju rodinu spravil všetko. Práve preto stále pracovala vo firme, aj napriek výsmechom, pretože chcela pomôcť svojim rodičov, sestre a svojej neteri. Sníva o tom, že láska ju vyslobodí z tohto sveta, aj keď vie, že do nej sa nikto nikdy nezamiluje, pretože pre ostatných ľudí je neviditeľná.

Po nejakom čase Lichitu už nebaví byť tou Lichitou, z ktorej sa každý smeje. Rozhodne sa zmeniť sa. Nie len svoj vzhľad, ale aj svoju povahu. Snaží sa vyvolať u svojich kolegov rešpekt a oni sa jej už Ďalej nevysmievajú.

Maite Perroni sa vyjadrila, že Lichita je zatiaľ najlepšou postavou, akú kedy mohla v telenovelách stvárniť. Po skončení natáčania bola veľmi smutná, pretože povedala, že jej všetci budú chýbať, lebo sa jej dostali hlboko do srdca a najmä jej postava. Natáčanie si veľmi užívala.


MOJE DOJMY


Veľmi vtipná telenovela, v ktorej si mohla Maite zahrať a myslím si, že postava Lichity jej veľa dala, pretože bola úplne iná, ako tie, v ktorých hrala doteraz. Samozrejme bola aj o láske, ale bola najmä o vtipných situáciách, ktoré sa stávajú, napríklad aj nám.

Musím povedať, že tie trapasy a výsmechy, ktoré Alicia zažívala, najmä kvôli svojim kolegom, ma veľmi pobavili. A myslím si, že sa to páčilo aj veľa iným ľuďom. Práve preto sa spoločnosť „Televisa“ rozhodla uviesť na trh aplikáciu, dá sa povedať hru, ktorá sa venovala práve takýmto situáciám zo seriálu. Už len keď sme to my hrali, bolo to v niektorých leveloch skutočne náročné. Tak predstavte si, aké to muselo byť náročné pre Lichitu, ktorá to musela zažívať pravidelne v skutočnosti.

Seriál v sebe nesie dôležité posolstvo. Nikdy sa nenechaj ponižovať. nech vyzeráš ako vyzeráš, nikdy nebuď niekoho poskokom, nikdy sa nenechaj urážať, pretože jediné, čo by si mal mať u ľudí zaručené je rešpekt. Vždy sa ho snaž budovať a buď sám sebou. Buď silný, snaž sa, aby si z teba ľudia nerobila len fackovacieho panáčika, pretože ty máš na viac. Každý človek má na viac. Rob to, čo ťa baví, nie to, čo od teba každý chce. Ale hlavne sa nenechaj ponižovať, lebo to by nemal dovoliť nikto na svete. Maj úctu k sebe samému a postav sa za svoje nápady, svoje ciele a ideály.

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz