IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

zOOm: „Despertar Contigo“ našimi očami

BY

 

0 COMMENT

 

Chris, Najnovšie príspevky, Novinky, zOOm

zoom1

Nebudeme si klamať, každý z nás má rád zamilované príbehy. Jedným z príbehov lásky, ktoré sa natáčajú v Mexiku je aj najnovšia telenovela Despertar contigo, v ktorej si zahral Christian Chávez. Hoci natáčanie seriálu sa pred pár týždňami skončilo, my pre vás máme pripravený súhrn deja a krátke hodnotenie.

            Telenovela Pedra Damiana je novou verziou kolumbíjskej telenovely Pobre Pablo. Aj napriek tomu, že telenovelu mohli diváci sledovať už pred pár rokmi, zožala znova obrovský úspech. Dokonca väčší ako pôvodná verzia.

            Hlavný príbeh sa odoráva medzi dvoma mladými ľuďmi, Pablom, ktorého si zahral Daniel Arenas (mohli sme ho vidieť po boku Maite Perroni v telenovele La Gata) a Maiou. Samozrejme, ako v každej dobrej telenovele, cesta k ich šťastiu nebude jednoduchá a budú sa musieť vyrovnať s mnohými prekážkami.

cwxzkuyviaajelq

            Cristian Leal, ktorého si zahral náš obľúbený Christian Chávez, je dvadsať ročný mladší brat hlavného hrdinu. Cristian patrí medzi ľudí, ktorí neboli v kolektíve veľmi obľúbený. Nevedel sa zaradiť medzi partiu ľudí a dlho sa neudržal ani v škole ani v práci. Vzťah medzi dvoma bratmi nebol vždy dobrý. Cristian staršiemu bratovi veľmi závidel, nenávidel že Pablo bol vždy vo všetkom lepší a vo svojej profesii osobný strážca) vždy vynikal. V porovnaní so svojim bratom, bol Cristian ten menej šikovný a vždy bol zapletený do nelegálnych činností.

            Herecké predvedenie Christiana bolo naozaj dobré a uveriteľné. Jeho postava sa veľmi často nachádzala vo veľmi vtipných situáciách. ktoré boli naozaj komické a divák sa nedokázal ubrániť smiechu. Práve vtipné scény sa Christianovi nahrávali najlepšie a boli preňho najzaujímavejšie.

            O Cristianovi jeho predstaviteľ povedal, že diváci budú mať z neho bolehlav a že je to podľa neho skutočný grázel. Sám ho nazval „Nini“ (ni trabajo, ni escuela= ani práca, ani škola).

            Bolo vidieť, že si natáčanie všetci herci užívali, čo je vidno aj na ich hereckom výkone. Dokazuje to aj skutočnosť, že Christian veľmi často pridával na svoje sociálne siete okamihy z natáčania, ktoré sa jemu zdali zaujímavé a bolo naozaj vidno, že v deň, keď sa seriál natáčal poslednýkrát, mu bolo veľmi ľúto opustiť skupinu a natáčanie.

            Pop premiére boli diváci nadšení a plní očakávania, čo sa bude diať v deji ďalej.

            Pozrite si, ako sa Christian ľahko dokázal vyrovnať s absenciou pred kamerami a naozaj to neoľutujete. Pre tých, ktorí majú radi romantiku je samozrejme seriál vhodný tiež. Ak nie ste veľmi na telenovely, odporúčam aspoň pozrieť si scény, v ktorých si zahral Christian Chávez. Prajem príjemné sledovanie!


MOJE DOJMY


            Môžem povedať, že Despertar contigo je jedna z tých lepších telenoviel, ktoré som za svoj život zatiaľ videla.

            Bolo vidno, že Christian si natáčanie veľmi užíval a podľa toho sme mohli vidieť aj jeho veľmi dobrý výkon. Vôbec nebolo poznať, že už 10 rokov sa herecky neprejavil v žiadnej telenovele. Samozrejme kontakt s herectvom mal, ale každý z nás vie, že divadlo je niečo celkom iné ako televízia.

cw29wbuviaak9nd

            Musím uznať, že aj napriek tomu, že Christian je v skutočnosti homosexuál, chlapa, ktorému sa páčia dievčatá dokáže zahrať naozaj skvelo a presvedčivo. Keby nepoznám jeho skutočnú orientáciu a niekto mi ju prezradí, neuverím tomu.

            V seriáli bolo veľa komických scén, v ktorých sme mohli vidieť aj Christiana. Napríklad na začiatku, keď hral opitého. To bolo perfektné. Skutočne som sa smiala a chvíľku som mala aj podozrenie, že si na natáčaní niečo vypili, preto herecký výkon bol naozaj dobrý.

            Veľkou škodou je len to, že si Christian nemohol zahrať tú najdôležitejšiu úlohu.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz