IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Zoznam výhercov „Hravého písania“

HRAVE PISANIE

Výsledky súťaže „Hravé písanie“ sú konečne tu. Ďakujeme všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom zúčastnili našej súťaže, či už ste boli ako súťažiaci alebo ako čitateľ.

Vašou úlohou bolo počas 12-tich týždňov písať poviedky na danú tému s danými postavami a rozsahom. Na konci každého týždňa sme vybrali dve najkrajšie poviedky, ktoré sa nám páčili a zvyšné hodnotenie ostávalo už len na čitateľoch nášho webu. Svojimi hlasmi rozhodovali o tom, ktorá z dvojice písateliek postúpi až do úplného finále a získa najviac bodov.

Okrem toho sa bodové hodnotenie odovzdávalo každému súťažiacemu, ktorí sa do súťaže zapojil. Body sme rozdávali v nasledujúcich kategóriách:

Úprava (6b)
Téma (4b)
Dej (6b)
Dialógy (4b)
Víťazstvo v kole (10b)
Prehra v kole (5b)

Ďakujeme ešte raz všetkých zúčastnením a blahoželáme všetkým ocenením. Na začiatku súťaže sme chceli odmeniť len 3 súťažiacich, a to DVD RBD a telenovelou „Dos Hogares.“ Na konci súťaže sme sa rozhodli, že oceníme a udelíme aj špeciálnu cenu pre majiteľa poviedky, ktorá za celý čas hlasovania dostala v ankete najviac bodov a neumiestnila sa ani na jednom z troch prvých miest. A aké sú výsledky súťaže a celkové bodové hodnotenie za celý priebeh?


VÝSLEDKY SÚŤAŽE1.MIESTO


Lucia Bollová

DVD – Live In Hollywood


2.MIESTO


Miriama Čunderlíková

DVD – Tour Generacion en VIvo


3.MIESTO


Andrea Bajciová

DVD – Dos Hogares


ŠPECIÁLNA CENA


Kristína Bachratá


BODOVÉ HODNOTENIE


cats

Ešte raz srdečne blahoželáme, a výhercov prosím, aby nám zaslali svoju adresu na info@rbdfanclub.com! Už čoskoro sa môžete tešiť na ďalšie „poviedkovanie“.

Baška a Paula

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde