IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Zverejnené fotky Dulce boli falošné

nahlad-2016

Ako sme vás už včera (13.10.) informovali, Dulce María v pondelok zorganizovala svoj ďalšíFacebook Live.“ Časť prekladu tohto „Facebook Live,“ sme vám už priniesli, v tej druhej časti totiž speváčka hovorila o veciach, ktoré pre ňu nie sú príjemné. (Prvú časť prekladu nájdete tu: Videoklip Dulce je hotový)

Dulce María sa vo videu vyjadrila aj k fotografiám, ktoré nedávno zverejnil denník „TV Notas.“ Diva tam vystupovala na fotografiách nie len v plavkách ale aj v tele, ktoré jej vlastne nepatrí.

ct7cgd9wyaao4yh

„To je odvaha však? Chodím do posilňovne, starám sa o seba a oni vzali nejaké strašné fotografie a všetko skreslili, samozrejme, že ste ma v poslednom čase videli na výstavách, fotografiách, videu a viete, že to nie som ja. Nevie, či to bol dobrý alebo zlý zámer, neviem. Ale ide o to, že ja niesom taká ako na fotografiách, ktoré vyšli. Nuž starám sa o seba, chodím cvičiť a čo je najdôležitejšie, bez ohľadu na to, čo ľudia hovoria, naozaj, ľudia budú vždy hovoriť.“

Okrem toho sa vyjadrila aj k udalosti, ktorá pre fanúšikov a hlavne rodinu Dulce nie je príjemná. Speváčku totiž nedávno označili za obeť autonehody, avšak ten, ktorý túto informáciu zverejnil zrejme neuvážil, čo môže spôsobiť takáto informácia u jej rodiny:

„A teraz si predstavte, aká odvaha? Ja neviem, či to niekto z vás počul, že som vraj zomrela pri nehode. A samozrejme, že sa nič nestalo a som v poriadku. Ale predstavte si, akú úzkosť musela prežívať moja mama, že som zomrela alebo ktovie ešte čo, poznáte zlé veci, naozaj, existujú veľmi zlý ľudia v tomto živote, veľmi zlý. Žiadame veľa ak sa chceme odchýliť od všetkých ľudí, ktorí posudzujú, kritizujú, páchajú zlo. Všeobecne platí, že svet je nabitý tak negatívnou energiou, zlými a škaredými vecami, a jediný spôsob ako sa od toho môžeme vzdialiť je prinesieme svetlo pre ostatných, priblížime sa Bohu, ktorý má vieru, nádej a ktorý slúži ostatným. Ako hovorím, nech ste svetlo v najtemnejšom mieste.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz